Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Spolehlivost FX brokeru


bob

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 2,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Zdravim vsechny
Mam jenom takovy postreh ohledne platformy VTtrader . Kdyz sleduji jake mate problemy tak mam pocit,ze se to tyka bud jenom Ceske Republiky nebo mozna Evropy podle jinych zahranicnich stranek.
Ja pouzivam VT v USA a me se za posledni dva mesice pouzivani vypnul asi dvakrat a hned naskocil. Pouze tento patek byl problem.
Mozna kdyz nekdo pise na support CMS tak se hodilo jim to tam rick at to nejak daj do kupy.
Hodne stesti

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To je teda opravdu zvláštní, protože když dám při problémech projet trasu, tak se to zarazí vždycky na nějakém serveru v New Yorku. Tak asi opravdu pro nás trouby z Evropy je nějaký slabší server... :(. Kdyby jim začali houfně odcházet klienti z USA, tak by to asi těžko rozchodili...
Díky za upozornění :)
Petr

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To Namodro

Tak ani jako klient v USA sem nedostal zadnej email ani nic jinyho. Ale ja presne ani nevim jak dlouho to nejelo,protoze sem ni neobchodoval , jen sem neco testoval a kdyz to vypnuli tak sem to zkusil asi za pul hodinky a pak sel delat neco jinyho a nejak sem se stim nezatezoval.
Jinak stranky odsud byli taky v patek nedostupny a chybovou hlasku ohledne verze mi to taky vyhazuje, ale pokud to potom jede , tak mi to nevadi.

Jirka

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Uz ma fakt seru . Zase im to neide. Asi by sme mali fakt zrealizovat nejakyt vyhrazny list ktory som tu nedavno navrhoval a kazdy by ho mal poslat zvlast aby ich dostali co najviac. Uz by sa mali zobudit konecne. Asi by mali prehodnotit a vylepsit svoju technicku podporu lebo je to uplne na kocku.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Přeji hezký den,
nechci do této diskuze příliš zasahovat, ale přeci jen diskuzní fórum Finančníka není úplně místo, kde by se mělo sprostě chatovat o tom, že někomu zrovna teď zase na chvíli vypadla nějaká služba. To zde za chvíli budeme mít miliony příspěvků ve který se nikdo nikdy nezorientuje a které spíš každého otráví.

Pokud vám broker nevyhovuje, tak doporučuji zkusit jiného. V USA jsou převody mezi brokery absolutně bez problémů. Bohužel občasné problémy má každý a třeba i na obchodování emini futures používám dva účty, protože někdy holt mají IB „své dny“. Tím nechci zlehčovat situaci s CMS, kterou absolutně neznám a rozumím tomu, že každý výpadek dokáže pořádně naštvat.

Jenom prosím se zde vyvarujme podobných sprostých a nic neříkajících výzev o organizování petic atd. Jak říkám – v tradingu je každý zodpovědný sám za sebe a každý by si měl najít brokera, který mu vyhovuje. Pokud jste se svým stávajícím brokerem tak hluboce nespokojeni, měli byste si najít jiného a nikoliv na toho stávajícího každý den nadávat, což opravdu nic nezmění.

Petr
FINANCNIK.CZ

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím Vás, Petře, a děkuji za váš příspěvek. Chtěl bych to trochu vysvětlit a navrhnout nějaké řešení, které by snad mohlo vyhovovat.

Kolem vašeho serveru se jednoduše sešla skupina lidí, kteří dali přednost brokerovi CMS. Proč, to nechci rozebírat. Jednoduše to tak je. A protože není zatím lepší možnost, jak akutně vejít v kontakt s ostatními, když něco není v pořádku, tak se všichni obrací na tuto diskusi.

Chápu, že je to otravné něčím takovým se probírat a nikomu to nic do budoucna nepřinese, snad jen to, že dá příště přednost jinému brokerovi.
Proto bych navrhoval těm, kdo cítí tuto potřebu se sdílet ve chvílích nejistoty, aby si např. založili zvláštní email adresu, např. pod svým nickem (pokud chtějí zůstat v anonymitě), a poslali mi odkaz. Všechny adresy bych poslal všem, abychom byli v kontaktu a mohli si příště beze svědků „zanadávat“. Já to ale nedělám. :)

Já jsem za tímto účelem založil email: bobFX@seznam.cz

bob

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...