Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Spolehlivost FX brokeru


bob

Doporučené příspěvky

caba: Lenze broker, ktory chce prilis velky minimalny vklad, u mna uz z principu hned pada. Naco su mu moje peniaze? Nemam rad brokera, ktoremu musim pisomne vysvetlovat, preco si chcem vybrat vyplatu. Broker si dost zarobi na spreadoch (vzhladom na moju strategiu si zoberie takmer polovicu z mojho prijmu), to neni malo penez.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 2,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Ahoj vsichni. Forex se mi velmi libi, hlavne vzhledem ke 24 hod provozu, protoze jiz nyni mam dve zamestnani a neni prilis casu, nyni zkousim dve demo platformy a nedari se mi spatne. Na live ucet si jeste netroufam, protoze nemam zcela jasne vytyceny obchodni system a hodne veci delam intuitivne a tak pracuji na tom, tyhle nedostatky odstranit. Chtel jsem se zeptat na Vas nazor na clanky Joe Rosse o forexu, ktere nejsou opravdu prilis optimisticke, spise naopak. Podle pravidel diskuze neuvadim odkazy, ale jiste o nem vite, jiz o tom zde na vlakne byla zminka a na googlu to lze bez problemu najit.
Diky za predem odpovedi

Tomas

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Semjaza,
vím který článek máš asi na mysli, už tady byl kdysi dokonce zmiňován. Joe Rosse studuji už nějaký ten pátek a myslím si že každý kdo četl o jeho strategiích, má ke svému systému určitý náhled navíc. Myslím si, že Joe Ross nemá Forex příliš v oblibě. Je to čistě technický obchodník a jistě jsi si už dokázal všimnout, že Forex je převážně o fundamentech (teď se nechci dotknout TA obchodníků). Jeho Formace 1-2-3, jde na FX docela dobře uplatnit, ale třeba "finta" v podobě Traders Trick je už na 5M grafu vzhledem ke spreadu mnohdy problém. Sám ale někdy obchoduje Forex a to převážně zahuštěné oblasti a jejich breakouty (tzv congestions)
Promiň, jestli jsem trošičku odběhl od tématu, myslím si jen, že jeho článek je malinko zaujatý, vzhledem k jeho návyku na své formace, avšak v mnohém má v článku pravdu.
Je to prostě boj, vyhrává jen ten nejsilnější :o) Už i já poznal, že jde zde o obchod, kde se snaží každý vydělat a to myslím i brokery.
Nezbývá, něž hledat způsoby, jak se bránit a jak vydělávat.

Ať se ti daří
Jirka

Link to comment
Sdílet pomocí služby

kofis: Forex nema rad kazdy, kto na nom preraba. Technicku analyzu nema rad kazdy, komu nefunguje. Lenze niekto z toho mylne vyvadza vseobecne zavery. Povie, ze "forex je o fundamentoch", namiesto toho aby povedal: "nedari sa mi obchodovat technicky". Povie, ze "forex je problem" namiesto toho, aby povedal: "mam problem". Ked citam podobne reci, mam nad autorom nadhlad a vzdy to takto prekladam.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Semjaza: Ano, ale aj kapacita si nasla svoj styl obchodovania a ine styly sa mu darit nemusia. A ze je kapacita, o to viac si nepripusti, ze mu nieco nejde.
Pre mna ma forex kuzlo preto, ze mi to pripada take exaktne... kedze neviem absolutne nic o ekonomii, financiach a podobnych humanitnych vedach, mam na to svoj pohlad (matematicka statistika a tak).

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to fyzik:

pokud chces skalpovat fx, tak souhlasim s Volfem, hledej Lev2 ECN Brokera se solidnim kapitalem ( a tudiz s napojenim na vicero zdroju na Interbank trhu ), retail Lev2 brokeri jako fxcm,cmsfx,apod. skalpovani fx nemaji v lasce, a jelikoz jsou protistranou tvym vstupum a vidi tve TP,SL tak pri tvem TP 1-5pips pro ne pocitam neni problem dohnat tvuj SL. Na ECN ale nemuzes cekat fixni spread jako maji retail brokeri ( cmsfx napr. ), ale zato "muzes" dostat mensi spread v "klidnejsich casech" - tj. moznost uspesne skalpovat fx. Nebo si nasetri zbytecnych 50tis USD/EUR a vice a skalpuj primo na Interbank trhu u nektere z inv. bank skupin ( napr. DukasC - aka UBS )... jako solidni zdroj informaci ti doporucuju fxstrret.com forum krizem krazem :-)

Ohledne Rosse, cetl jsem jeho mnohe clanky, a analyzy a zas tak kriticky k fx bych jeho nazor nevidel. Proste se jen snazi varovat lehkovazne a lehkomyslne pred vidinou snadnych zisku na FX...a upozornuje na to ze Fx je trh pomerne odlisny od futures,stocks...a s tim muzu jedine souhlasit :-) jak rikal jeden autralan ( byvaly zamestnanec dealing desk jedne nejmenovane investicni banky ) - kdo chce na fx vydelavat musi mit na pameti ze kdyz vstoupi do pozice je to souboj vsech proti vsem, broker(Retail,ECN) vs banka(Interbank market) vs trader a kazdy chce vydelat, a jelikoz je fx decentralizovany a prakticky neregulovany trh, tak je to boj bez pravidel a preziji jen silni :-))

GL vsem !! :-)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

tak jsem tam kde jsem byl.Včera jsem upravil online formulář - upřenění práce a už mám odpověď.

In the personal information, the occupation you provided is unclear. Please clarify your occupation. Please enter owner.

In the employer information, please clarify your nature of business. Please enter the kinds of products or services you provide?

Bude někdo tak laskav a poradí mi co to ksakru vlastně chtějí?

Posílal jsem i žádost na zde známou adresu cmsforex@post.cz, ale ani po čtyrech pracovních dnech nepřišla žádná odpověď.
Nechápu jak těm pánům vysvětlit, že mám několik obchodů, kde prodávám různý zboží.

Díky za rychlou pomoc.

Vlasta

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...