Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Spolehlivost FX brokeru


bob

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 2,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Nazdar už několikrát jsem zde viděl hlášku že forex je celosvětový trh v tom smyslu, že mají všichni společná data.
Pak jsem si přečetl toto www.tradingeducators.com/forex_warning.htm a ty věty o volume, dále zkouším demo na FXCM a tam nemůžu nalézt volume, tak jsem se jich na chatu zeptal kde to můžu zapnout a zde je výkus z tohoto chatu:
"
FXCM)18: Hi, my name is Suhail.
you: Hi, please how can i switch on volumes in graph in FXTS2
FXCM)18: In regards to your question about volume
FXCM)18: Since the Forex market is not centralized
FXCM)18: We do not provide volume data on the chart
FXCM)18: as there is no one central place
FXCM)18: that collects this information
FXCM)18: however
"
tím jsem chtěl jen naznačit, že na volume a s ním pracující se asi na forexu asi nedá pracovat, pokud tomu tak není tak mi napište,
dále
jsem zde našel takovou zajímavou věc, na hlavní stránce FXCM se píše:
"Accounts are fully segregated in accordance with UK financial regulations"
a k dotazu na toto jsem dostal dopoved:
"
FXCMOps)26: Segregated account status means that client funds of FXCM UK cannot legally be used by FXCM for other purposes and in the unlikely event of bankruptcy you would have secured creditor status. It does not mean that you have your own individual bank account but your funds, like all FXCM UK client funds will be segregated in accordance with FSA regulations
you: aha
"
A já si celou dobu myslel, že mý penízky budou celou dobu na odděleném účtu.

Toto jsem zde napsal protože nevím kam bych to měl jinam napsat.

S pozdravem valesek

Link to comment
Sdílet pomocí služby

valesek
o Volume a jeho "spolehlivosti" už tady před nedávnem proběhla diskuze. FX je sice propojená síť, ale nikdo ti nikdy nezaručí aktuálnost dat (konkrétně Volume) dílčího brokera. Moje rada - na nějaký indikátor Volume se vykašli, je to u FX značně nespolehlivý element a u každého brokera může fungovat jinak.
Segragace klientských účtů (mluvím o USA brokerech) vychází z předpisů nadřízených kontrolních orgánů a ve valné většině jsou odděleny od majetku společnosti. Pokud chceš mít úplně sólo oddělený účet je to věcí brokera jak ti vyhoví. Obvykle, pokud jsou tvoje průběžné zůstatky nad 50K-100K (jak který broker), lze mít i osobní segregovaný účet oddělený od hromadného účtů dalších klientů. Byla by asi hloupost, aby měl broker u konkrétní banky 1000-5000 účtů se zůstatky 1,2,3 tisíce dolarů (a někdy i méně)...to by se brzy z toho zbláznili - o další administrativě broker-banka ani nemluvě.....
SID

Link to comment
Sdílet pomocí služby

??
A naco myslis je dealing desk hotline ?
Ja som mal tiez otvorene nejake EURJPY a USDJPY longy.. Normalne som po telefone pekne pozatvaral s 150 pipsami vo vrecku.

Endy

Ralph618 Napsal:
-------------------------------------------------------
> tak to si v CMS niekto vypije. Vsetky pozicie mam
> skoro tam, kde som ich otvoril. Nejake TP som mal
> nastavene, ale co ja uz viem kde :)


Link to comment
Sdílet pomocí služby

endy
clovece, problem je v tom, ze ten po rusky hovoriaci chlapik mi ani nevedel povedat ake pozicie mam otvorene. No zatvor nieco ak nevies ci ti to uz TP nezavrel.
ale mas pravdu, na buduce si to uz budem davat vsetko i na papier.
chlapik povedal "zarucenu" info, ze ho hodinky, dvoch y to mohlo byt zpojazdene....

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...
Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...