Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Spolehlivost FX brokeru


bob

Doporučené příspěvky

to Sid and all
...no tak to bude celkom drsne, ale pri pohlade do tej spravy NFA, kde zverejnuju kdo ma aky "Capital"
to vyznieva dost pesimisticky aj pre "nase" toliko oblibene CMS...velmi nerad by som vypinal VT

CMS, je totiz z tych co sa s odrenymi usami vlezu do 10 mil (FH pisal o 5mil a 9mil a ty teraz dokonca o 10 a 20)
a pokial to naozaj bude este do konca tohto roka jak pisal FH...neviem ci by nebolo lepsie od nich utiect?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 2,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Dow Jones
bože, bože...pro brokery, kteří nějakou dobu už na trhu jsou, není ve valné většině případů no problem navýšit kapitál..NFA se bude v budoucnu soustředit především na garance brokerů ze strany bank a hedgujicích spol. a holt chce trochu regulovat trh. Je úplně jedno zda má nyní z těch větších CMS kapitál 10 mil., IFX 7,3 mil., Interbank 6,7 mil., GFS 3 mil.,Velocity 2,6 mil. a třeba jeden z větších FX brokerů v USA FXCM jen 0,7 mil. Jeden Rus něco napíše a zmatky jsou na světě...Primárně důležitou byla jen jeho zpráva o krachu čtyř, nám téměř nic neříkajících firmiček, které se spíše věnovaly managementů účtů klientů (taky dobrý business..:-)). V budoucnu NFA dokonce uvažuje o povinném zveřejnění údajů o tom, kdo za kterým brokerem stojí z hlediska hedgingu a jaká je případně kapitálová provázanost.
SID

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj,

tak problém s přihlášením na demu Odl securities se vyřešil hned druhý den, napsala mi že prý měli nějaký problém s daty nebo co:-) Hned druhý den to fungovalo:-) Ale bohužel mi napsali že otvírají účet s min. vkladem od 1000usd, takže zatím nic pro mě, jen mě štve že na fxstreet psali že otevírají od 300usd. Tak mi nezbylo poohlédnout se po jiném brokerovi který by mi otevřel už od 300usd a našla jsem North finance, vypadá to zajímavě a poskytují hromadu měnových párů, akcií, futures atd. Ale co mně zaujalo, je S&P500, nevím co to je, ale vypadá to zajímavě, takové obrovské pohyby jsem ještě neviděla, ani zlato na to nemá. Zajímalo by mě to do budoucna v obchodování, ale na demu je to zablokované. Nevíte jaké jsou podmínky abych to mohla obchodovat až budu mít reálný účet? Je mi jasné že s 300usd asi těžko, ale až budu mít třeba v budoucnu větší?:-)

Předem děkuji;-)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to Andrea

S&P 500 je US akciovy index, povedal by som ze na obchodovanie potrebujes tak 10000 usd na ucte u klasickeho brokera,pri intraday asi staci o nieco menej. Uplne najlepsie pre jeho obchodovanie s malym uctom su opcie. Ale tu sa uz nebavime o North Finance, ale o klasickom brokerovi na kamennej burze.U North Finance nepoznam detaily,ale po skusenostiach s firmami podobneho typu predpokladam,ze poplatky vo forme spreadu su drsne

herman

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý den,

chtěla jsem se zeptat někoho, kdo má zkušenosti s Interbank Fx, jestli jsou na mini účtu a na standard účtu stejné spready? Nedavno jsem si otevřela standard demo účet a tam jsou spready od 2pips na eur/usd a na ostatní páry jako eur/jpy 3pips. Ale pak jsem si otevřela mini demo účet, abych obchodovala s reálným vkladem který si budu moct dovolit a tam byly spready najednou mnohem vyšší, na eur/usd například 5pips a na další páry 6 a 7pips. Nevím jestli to není nějaká chyba nebo to je jen dočasné. Prosím, můžete poradit?

Předem díky, Andrea

Link to comment
Sdílet pomocí služby

zdravo,

Mám účet u InterbanFx, zakládal jsem si normální účet, ale mohu na něm zadávat dle libosti miniloty (0.1 lotu) i mikroloty (0.01 lotu). Prostě mohu koupit jakýkoliv násobek setiny lotu.

Spread je momentálně 2 pipsy na EURUSD a 4 pipsy na GBPUSD.

Na demu je spread stejný, jsou to táž data. Rozdíl mezi demem a ostrým účtem je v plnění, na demu ti všechny pokyny vezmou okamžitě, na ostrým účtu se může stát při velkých pohybech, že dojde k různým nepravidelnostem, ale to je už jiná kapitola.

Spread se občas mění, natahuje, hlavně při prudších pohybech. Ale jinak by neměl být rozdíl. To co píšeš mne překvapilo.

Vzpomínám si, že IBFx nabízely miniúčty, ale teď jsem se díval na jejich stránky a není tam rozdílu mezi založením miniúčtu a normálního účtu. Ale moc jsem to nezkoumal.

Jaký účet jsi zakládala - je opravdu jiný, než normální ?

zdraví
Golf

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ze stránek IBFX:
Mini Account. $250 Minimum - $50,000 Maximum (USD only).
Mini lot sizes are $10,000 only, leverage is 200:1 and maximum lots traded per click is 50.

Standard Account. $2,500 Minimum. No Maximum (USD only).
Standard lot sizes are $100,000 only, leverage is 100:1 only and maximum lots traded per click is 100.

Jinak já mám mini a současný spread na €USD je 2, na GBPUSD 4 pips.

Milan

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Máš pravdu. Moc důkladně jsem nehledal a žil jsem v domění, že miniúčty zrušily v době, když i na normálním účtu umožnily obchodovat až mikroloty. Ale vidím, že tam je rozdíl ještě v páce (leverage), takže já mám za minilot dolar na ticku a ty dva, že.

Každopádně na spread by to i tak nemělo mít vliv, což dokazuješ tím, že ho máš stejný jako já.

Ještě mne napadá, když je páka 1:200 a koupíš minilot třeba EURUSD, spread je 2 ticky, tj. jsi v okamžiku nákupu ve ztrátě 4 $, nebo 2 $ ?

Golf

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Jasně, díky, už tomu rozumím. Mně na normálním účtu blokují za minilot 100 $, tobě jen 50 $, takže se stejně velkým ůčtem můžeš otevřít dvakrát více pozic. Jinak je vše stejné. Včetně těch spreadů, na které zněl původní dotaz. (Až na administrativní opatření jako minimální vklad apod.)

Sakra, to by se mi celkem hodilo, ta větší páka :-)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dnes jsem otevřela na live účtu u CMS obchod 19 minut po vyhlášení "ISM Non-Manufacturing Index" - v 16:19 našeho času. Chtěla jsem zadat svůj obvyklý SL, ale SL šel nastavit pouze v rozmezí - 40 pips a výš. Na demu se mi tohle nikdy nestalo, je to tak vždy při vyhlašování důležitých ekonomických zpráv, že třeba určitý čas jde SL nastavit jen na určitou hranici? Obchod byl sice ziskový, ani můj nízko nastavený SL by to neprotlo, ale pro příště chci být opatrnější. SL 40 pips se jaksi neshoduje s mým money managementem. Díky moc za odpověďi.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...