Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Spolehlivost FX brokeru


bob

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 2,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Dobry den,
vcera som upgradol VT na poslednu verziu a neskoro vecer zacali problemy s konektivitou a restartovanim VT. Restartne sa priblizne v polhodinovych intervaloch, zaujimave je ze piskotky su pri vypadku jedne cervena,jedna zlta, jedna zelena. Inak net funguje bez vypadkov, MT4 funguje tiez. Je problem iba u mna? Vdaka.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

hanzik: s oandou mam ty nejlepsi zkusenosti. např. penize co mam na učtu jsou uročený 5% ročně. Uroky z obchodování jsou připisovány každý den ve 22 nebo v sekundě kdy uzavřete obchod což je výhoda pro carry trades.

Jediná nevýhoda je roztahování spreadu na zpravy. na 20-30 pips. v období mimo zprávy mají spread minimalní EUR USD 1.2 az 2 pips

Link to comment
Sdílet pomocí služby

takze pani, kedze mam dost velke problemy s IBFX v poslednych dnoch, v otvaracich hodinach , zhanam ineho brokera.

prave mi zavolal typek s kolosea, uplne nahodou uz som s nimi v kontakte neni pol roka, a chcel mi ponuknut ich sluzby a soft, co ma ale najviac zarazilo , tvrdil mi ze u nich je normalne obchodovanie aj cez vikend, zrejme si neuvedomil ze hovori len s malym spekulantom , myslite ze je mozne sa dostat na trh este pred 23:00 v nedelu?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...