Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Spolehlivost FX brokeru


bob

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 2,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Ahoj,
chtel bych se jen zeptat, v kolik hodin mate close u sveho brokera. Chapu dobre, ze u CMS je close o pulnoci? Chtel bych obchodovat denni grafy, takze hledam brokera, ktery ma close ve 22:00 nebo 23:00, abych nemusel cekat az do pulnoci a mohl jit drive spat.. :-) Nemate, prosim, nejake tipy? Kdyz uz ne konkretniho brokera, tak alespon zemi, ze ktere by broker mel byt, aby splnoval mou "podminku"? Omlouvam se za takhle stupidni dotaz, ale v casovych posunech jsem nikdy nebyl moc zbehly.. :-)

Dik moc,
Jirka

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to alter: Diky za rychlou odpoved. Nemate nahodou s FXpro osobni zkusenost? Jejich web a vse okolo vypada hodne profesionalne, ale nasel jsem v diskuzich i stiznosti, ze nekteri se uz napr. pul roku marne snazi dostat nejake penize zpet od FXpro na svuj ucet. Pokud jste ochotny k debate a nechcete se rozepisovat ve foru, napiste, prosim, na emailovou adresu jtic, ktera je @seznam.cz. Moc dekuju.

Jirka

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Aha, tak to uz je pro me na zacatek prilis komplikovane.. :-) Mel bych jeste jeden dotaz, at uz vam muzu dat klid - podle ceho, prosim vas, poznam, kdy ma dany broker "zaviracku"? Na strankach brokera jsem nikdy takovou informaci nenasel. Musim vychazet podle zeme/mesta, ze ktereho broker je? V tom pripade by ale mel byt OK i broker z USA/New Yorku, ktery by tudiz mel mit taktez zaviracku ve 23:00.. Nebo se mylim? Kdyz chci mit zaviracku ve 23:00, na jake brokery bych se mel zamerit? Predem moc dekuji za vysvetleni.

Jirka

Link to comment
Sdílet pomocí služby

[bold] cop[/bold]

ad broker.
jdi na ecn. napr. dukascopy (www.dukascopy.com/)

ad vymetani stopek.
Nevim, jak pritazeny mas stopky, ale podle me neni prilis rozumny mit je pritazeny prilis. Zvlast ne u DD brokera. Zkus vyhodit stopky a dat misto nich jen alarmy (pokud u toho muzes sedet), ale reseni je samozrejme vic - zalezi na tom co obchodujes...

ad obchodnici, kteri jsou na financnikovi a obchoduji vetsi objemy.

Napr. Sid, radovan, trigor, lisakus, habaso,..., a dalsi na komoditach ... (mrkni na forex chat, tam se jich muzes optat primo)

Hodne zdaru! ;) (tu)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý den všem, nevěděl jsem jestli to mám dát do obchodování zpráv nebo sem, ale dám to sem. Chci se zeptat jak to se zadáváním stop-lossů u účtů brokerů. Nikdy jsem neměl live account, takže jestli někdo má zkušenosti, jestli je možné obchodovat na zprávy. Příklad: Pár minut před zprávou dám PT 50 pips a SL 15 pips(myslím jestli to dobře chápu přímo brokerovi, nikoliv do programu, který by potom kupoval cenu - nevím jestli to není stejné). Co nejhorší by se mohlo stát ? Broker SL musí provést(správně?), ale je možné že místo 15 pips to bude 50 nebo dokonce víc ? Potom bych přesně nechápal, jak by fungovalo obchodování na FOREX jestli se stane nepředvídatelná situace / nebo by člověk při TA nechal pozici po obchodování zpráv, tak ten jeho stop loss by byl k ničemu. Děkuji moc za odpovědi

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 4 týdny později...

Zdravim vsechny no musim se priznat ze po kompletnim precteni tohoto fora nemam vubec radost co ctu o spolehlivosti brokeru a to mam prelouskano skoro vse na forex peace army..vyzkousel jsem nekolik demo uctu behem dvou let co se o to zajimam a opravdu nejvetsi problem vidim hlavne ve spolehlivosti brokera..samozrejme kdyz se nebudu bavit o brokerech typu dukaskopy a jim podobny kde je kvalita vykoupena vysokym vkladem..puvodne jsem chtel zacit pouze u ECN brokera ale i o tech ctu plno hruz tak ja uz fakt nevim koho..kazdy ma samozrejme neco ale to neco je vetsinou podstatny problem s kterym se neda moc obchodovat pokud tedy nechcete jen tu ci onu firmu dotovat..jsem ted v zacarovanem kruhu a nevim kudy ven....copak se nenajde solidni firma kde i vklad napr.$5k bude v pohode???fakt me to pripada ze to je jedna velka banda zlodeju..

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...