Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Spolehlivost FX brokeru


bob

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 2,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

kviido

neviem ci sme sa nahodou nepochipili spatne. marketmaker nieje ziadny pejorativny vyznam, na zabezpecenie likvidity potrebuju brokeri mat marketmakerov, alebo nimi mozu byt sami. to je normalna vec, aj na burze to tak je.ale aby som pravdu povedal , nepamatam sa ze by som niekde pisal ze dukas je tvorca trhu.

skor myslim ze sme si doplietli MBT a Dukasa. pretoze MBT je prekazatelne broker ktory ma len svoju vnutornu likviditu ktoru tvoria likvidity provideri a likvidita z vonku od investorovje minimalna.

z dukasom sa to ale porovnat neda

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Airmike
prepáč asi som sa pomýlil. (Ak si to dal náhodou na turka - tam som nežiadúci.) Pri tej príležitosti som našiel povzbudzujúcu informáciu:

"v Dukascopy si vítaný v ramci scalpingu. Kedže su nie MM ale ECN broker a zisk maju z tvojej aktivity tradingu - commision.
Ozvi sa viem ti pomoct vramci commison a znizit ho kedže ak aktivne robis - scalpujes bude to dost velka polozka....
Dokazem Ti u nich vybavavit nejake reklamacne veci, urychlenia a pod.... kedze sa osobne poznam s viceprezidentom Dukas a aktivne u nich robim uz niekolko rokov."

Potreboval by som sa na nich, alebo na CMS dostať cez metatrader (EA). Ešte som nenašiel nikoho, komu by sa to live podarilo, hoci obaja metatrader na svojich stránkach uvádzajú. U CMS sú s metatraderom problémy aj na deme.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravim.

Chystam sa zalozit live ucet a snazim sa najst co najlepsieho brokera. Zatial som vybral MBtrading. Mate s nimi niekto skusenosti? Hlavne ma zaujima ako to vychadza nakladovo ked spocitam spread+komisia u MB a porovnam to napriklad s lepsim MM brokerom Oanda kde platim len spread...taktiez ma zaujima ci requotuju a cca ako dlho po fundamentoch sa spread vracia do normalu.

Dik. S pozdravom katro :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

katrooo

u MB som bol dost dlho, naklady na jeden obchod su o dost vyssie ako pri oande, poplatky su nehorazne .
co sa tyka spolahnlivosti, tak o tom sa neda absolutne hovorit. MB trading je scam .

staci si pozriet grafy v noci ked nieje likvidita, alebo ako vymetaju ordre 15-20 pips od Bid - Ask range.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

já mám zase s MBT výbornou zkušenost, rozhodně to není scam. Zajímalo by mě co by jsi tak chtěl od ECN brokera aby dělal, když není likvidita, to ji má sám uměle tvořit? MBT je ECN+STP. Umožňuje obchodovat s bankami i se zákazníky MBT navzájem. Nikdy netvoří protistranu obchodu. Je to jeden z nejlepších brokerů, jaký je pro retail k dispozici. A poplatky jsou asi půl roku snížené na polovinu.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

dik za odpoved...len potom fakt uz neviem co robit lebo som precital fakt vela recenzii a mam pocit ze vacsina tych brokerov nestoji za nic...nevedel by si mi poradit nieco co by mi vyhovovalo a nebol by to scam? :) hlavne aby nepotrebovali min vklad vacsi ako 500 eur a aby mali mikro alebo aspon miniloty a najlepsie MT4. Toto vsetko mi MB splnali a okrem toho to je ECN broker s MT4 platformou co neni moc bezne a nepocul som moc "kydov" na nich

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...