Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Spolehlivost FX brokeru


bob

Doporučené příspěvky

Quartus: samozrejme, ze to neni jednoduche, ale osobne mnohem vic usetrim pri predcasnem (pro Tebe) zavreni pozice, nez drzeni kostlivce, tak se mi to osvedcilo. Nejen ze pak ziskam ty fin. prostredky, ale i cas na cekani na dalsi zajimavou pozici, kterou bych nemohl ve svem systemu otevrit, kdybych setrvaval v jedne ztratove pozici. Ale neni jednoduche si priznat, ze pozice nejde mym smerem a zavrit. Dokonce bych rekl, jedna z nejtezsich dovednosti tradera, stale na tom samozrejme pracuju.

Andrew

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 2,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Marek24
Na Slovensko sú rovnaké poplatky za výber a poslanie peňazí ako písal japapatramtara? To vypadávanie ceny ma štve aj u XTB, kde vypadávajú celé minútové sviečky. Tie čakajúce objednávky ide dať približne ako blízko ceny?



Re: Forex - Jak začít? Co byste poradili úplnému začátečníkovi?
Vloženo uživatelem: Marek24
Datum: May 14, 2009 07:59AM
Statut uživatele:

premanth:

sice sme v inom vlakne ale moj postreh na AT: u activtrades som od marca 2008 plnenie maju rychle a za market presne vyber penazi bez problemov, ale poslednu dobu mam problem s cakajucimi objednavkami tam dostavam sklz od 3-6 pips nie stale ale na 70% ano.Cena sa u nich poslednu dobu nepohybuje nejako plynule ale skvor v nejakych skokoch cena stoji zatial co u inych brokeroch pokracuje a ona to potom po par sekundach dozenie skokom asi tak nejako a to aj ked je kludny trh a spravy siroko daleko nikde. Ale inac su v pohode ked nescalpujes tak sa to da.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

premnath:

SL se da dat 5p od ceny a tech 25E neni nic vic nez jedna normalni stopka na minilotech.. Oni z toho nemaji nic moc zisk, protoze musi taky zaplatit tu SEPA platbu.. Ale jasne, ze se to moc nevyplati, kdyz tam clovek chce poslat 250E jako zacatek(jako jsem to udelal kdysi ja :) ).. to jsem se docela sklebil kdyz jsem tezce vydrene penize z mikrolotu odevzdaval bankam na poplatcich..

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...