Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Spolehlivost FX brokeru


bob

Doporučené příspěvky

Ahoj,
vidím, že jsem řešil podobný problém, ale jinde (www.financnik.cz/forum/read.php?13,1552,page=92)

Dlouho jsem zkoumal brokery a stale jsem se drzel platformy MT4. Pak jsem ale narazil na jeden clanek, ktery me docela vylecil:

www.100forexbrokers.com/mt4-ecn-brokers

Mimo jine z toho vyplyva, ze MT4 byl navrzen jako MM/DD software a ze STP/ECN brokeri maji problemy zajistit kvalitu v tomto systému (používají se nějaké převodníky ze serveru MT4 do ECN trhu, což mi znělo dost odpudivě) - viz PDF uvedene dole na konci te stranky.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 2,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

krakra
o Colosseu a jejich praktikách už tady probíhala diskuze mínus tři roky www.financnik.cz/forum/read.php?4,57,page=10 asi to nemá cenu rozebírat.. :) nějakou zvláštní chválu (pokud to není jejich vlastní placená inzerce) jsem na ně nikdy moc neslyšel - ani jiných serverech přes akcie a komodity. Je každého věcí u koho je, co od toho očekává a co preferuje, ale s ECN tihle nemaj vůbec nic společného.
SID

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To Sid:
Tři roky staré informace jsou dneska trošku k ničemu, je pravda že jiné produkty než forex nejsou žádný zázrak, také nikdo nikoho nenutí jít do k nim.
Ale asi po sté tady říkám forex u Colossea oprvdu není ECN, ale STP, ale po stokrát tu je tvrzeno forex u Colossea viděl ECN sotva z rychlíku - ano po stojedné forex u Colossea nené ECN a taky to netvrdí je to STP.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

krakra,
sorry, ale nemáš pravdu. ECN i STP nabízí čistý spread svých poskytovatelů likvidity. Oba žijí pouze z komisí. Rozdíl je pouze v tom, že ECN ještě navíc umožňuje obchodovat mezi svými klienty, ale broker si z toho obchodu účtuje zase jenom komise. Ani jeden z nich nemůže mít z principu pevný spread. U obou je navíc možno vkládat limitní objednávky uvnitř spreadu, což je u MM nemožné.
Měl by sis o tom něco přečíst, než se pustíš do takovýchto debat, např. www.100forexbrokers.com/stp-ecn-brokers

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...