Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Spolehlivost FX brokeru


bob

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 2,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Michael Pavlica
Tento broker má komise. Spread je ale velmi nízký, takže je potřeba si to spočítat jestli to výjde lépe než u brokera, který účtuje jen spread. Já jsem zatím velmi nakloněn fxcm uk. Spready mají dobré a s jejich platformou jsem se za posledních pár dní co jsem ji zkoušel velmi příjemně sžil. Ale ještě pár dní budu porovnávat brokery ať jsem si co nejvíce jistý ke kterému jít. Takové rozhodnutí není třeba uspěchat ;)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

BMF and its products and services offered on the site www.bmfn.com are NOT registered or regulated by any U.S., Canadian or Australian regulator, including FINRA, SEC, NFA, CFTC or ASIC. If you have received information indicating BMF is regulated within the U.S., Canada or Australia please contact compliance@bmfn.com for clarification.

Nejsou nikde registrovaní, no tak to radši pošli ty peníze mě :D

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Při výběru brokeru jsem se nakonec dostal k finálním 3 o kterých uvažuji, ze kterých si však potřebuji vybrat jednoho, budu u nich mít testovat účet na mini loty, jedná se o tyto, kdyžtak bych uvítal Váš názor:
Favorit je FxOpen, pak případně Alpari, DeltaStock, a v neposlední řadě TraidingPoint???

Dík za reakce...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Chtěl bych někoho poprosit jestli by mi neporadil jak se vypočítává poplatek za obchod u dukascopy ? Já to nějak nechápu. Tabulka kde to je vysvětlený je zde :

www.dukascopy.com/swiss/english/forex/forex_trading_accounts/commission-policy/?ibref=1214

Prosím kohokoliv :)

A ještě něco našel jsem na jedněch stránkách že podporujou MT4 ale u nich na webu jsem nic takového nenašel.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahojte, mohli by jste mi prosím někdo poradit s výběrem typu brokera ? Jeden obchodník mi radil že na denní obchodování jsou lepší Market Makeři a na intraday spíš ECN, bohužel jsem se zapoměl tenkrát zeptat proč. Neměl by jste někdo radu ohledně toho jaký typ pro swingové obchodování ? Děkuju

Link to comment
Sdílet pomocí služby

já bych řekl, že na swingové obchodování nezáleží na tom, jestli jsi u MM nebo u ECN. Principielně bude vždy lepší ECN, protože mívají nižší spread (+komise) a neobchodují proti klientům, čili je v jejich zájmu, aby jsi dobře prosperoval a udělal co nejvíce obchodů. Ale u swingového obchodování to nemá takový vliv, takže i dobrý MM může udělat dobrou službu. Takže bych se zaměřil spíše na reputaci a spolehlivost. Určitě ne někoho z offshore destinací, ale spíše z osvědčených států jako US nebo UK. FXCM, IBFX, MB Trading, Oanda, FXDD, Dukaskopy, MIG, PFG budou jistě dobrá volba.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Máte někdo zkušenosti s Go Markets ? na FPA jsem nenašel nic o nich ale na earnforex maj 6/10 a celkem pěkný hodnocení až na pár vyjímek jako všude. 2 typy učtu a to standartní a learned kde jsou i nanoloty což na zkoušení realu by nemuselo být špatný, měl by to být STP broker. Možná pro obchodníky s větším učtem to nebude ( maximum lotů na obchod je 20 ), ale pro začátečníka by to nevypadalo marně :) Takže pokud někdo nějaké zkušenosti máte sem s nima ;) a snad jsou i regulováni.

Ještě mě zaujali :

1pipfix - ale maj sídlo na panenských ostrovech a nejsou regulováni
Tradingpoint

někdo něco ?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...