Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Spolehlivost FX brokeru


bob

Doporučené příspěvky

hooky: ne nepochopil jste to dobre, jisty broker (a ja jsem si skoro jisty ze myslite stejneho jako ja :)) ma kalkulaci vysvetlenou tady www.mbtrading.com/commissions.aspx?page=Forex

Taky bych si daval pozor na to, zda jde o komise "per side" nebo "round-turn". Protoze pokud jde jen o jednu stranu, je treba konecny vysledek vynasobit dvema - pozice nejen otvirate, ale take zavirate. Konkretne u MBT jde o jednu stranu, cili v pripade EURUSD zaplatite 0.38 * 2strany * 20 = 15,2 USD. Da se rict ze 7.6USD / 1lot je ekvivalent 0.8 pips navic a to uz spready prestavaji vypadat tak vyhodne.

Zminovany Dukas ma zase kalkulator tady www.dukascopy.com/plugins/calc/

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...
  • Odpovědí 2,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

zyx66
teď nevím, kterou Java platformu u Dukase myslíš. Dukas má dvě platformy pod Javou - JForex a sólo Javu.
www.dukascopy.com/swiss/english/forex/dealstation/ Jedu výhradně JForex, který toho nabízí v možnostech daleko více, především v různých automatech (AOS). Sólo Javu jsem ani nezkoušel - navíc většina kódů (skriptů) např. z jejich soutěže, běhá jen pod JForexem.
SID

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...
  • 2 týdny později...

Dobry den Všem. Právě ruším svůj forex účet kvůli vysokým spreadům a hledám nového, levnějšího, ale hlavně spolehlivějšího brokera. Doteď jsem byl u GCI. Nejhorší broker to není, ale určitě jsou lepší. A mít spread 5 pips na EUR/USD je docela dost. Vydělávat se tam dá, ale to i u brokera se spreadem 2-3 pips :) Toliko k mým referencím k tomuto brokerovi. Teď bych se rád zeptal zde zkušenějších traderů na jiné brokery, které sami využíváte. Četl jsem tu hodně o Ducascopy, kde jsem si i vyzkoušel jejich demo. Dokonce mi i volali což jsem nečekal, ale aspoň jsem se mohl na pár věcí dotázat přímo. Příjde mi ale, že tento broker se moc nevyplatí pokud si chci založit účet něco přes 4 000 USD. Doslova od rána do večera procházím internet a hledám vhodného brokera a musím říct, že je to peklo :D Samozřejmě můžu vyzkoušet milion různých demo-účtů, ale live je prostě live. Nejvíce mě zaujali FXCM a Alpari Uk. Má někdo s těmito brokery zkušenosti? Popřípadě s jakým brokerem jste nejvíce spokojeni? Mě osobně se líbí FXCM, Alpari Uk a Ducascopy. Ale to je jen názor založený na celodenním pročítání internetu o brokerech, takže to beru s rezervou :)) Rozhodně dám i na Vaše reference. Zjistil jsem, že pokud bych měl zprůměrovat u každého brokera všechna hodnocení co na internetu jsou, tak každý bude mít 50%. Jeden na něj kydá hnůj a druhý ho vyzdvihá do nebes. Takže člověk vlastně neví na čem je :))) Proto se ptám tady a pokud máte zkušenosti s mými 3 favoritmi, tak budu rád za Vaše rady ;) Všem přeji mnoho úspěchů v tradingu.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...