Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Spolehlivost FX brokeru


bob

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 2,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Když jste tedy otevřeli diskusi o Colosseu, přidám trošku do mlýna:

V platformě mají jeden pro mne nepřijatelný problém a to je skrytý spread v hlavním grafu. Když v okně pro zadání obchodu kouknete na ceny BID/ASK, jsou v pořádku (za ty nakupujete/prodáváte a je mezi nimi uvedený spread), ale graf ceny je vykreslován z jiných hodnot, protože pokud si zapnete čáry BID i ASK do hlavního grafu, tak NEsouhlasí s cenami které jsou uvedeny v okně zadání příkazu.

Do doby než jsem tohle zjistil, byla spolupráce s nimi bezva. Na kuzrech se člověk docela dozví. Jsou ochotní, spolupráce vypadá schůdně atd. Byl jsem rozhodnut že u nich otevřu real. Ale ten problém s jiným grafem mi vadí při backtestu strategií na M1. Poohlédl jsem se tedy různě jinde a u Dukascopy jsem nakonec našel rozumnou platformu, spolehlivost potvrdilo více lidí tady na fóru a hlavně, POLOVIČNÍ spready a mini komise. Kdyby to šlo, raději bych platil jen komise bez spreadů..

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Krakra:
nevím teď kterou platformu máš na mysli. U Colossea byl uvedený problém v MT4 a díky němu jsem se dostal az k JForexu od Dukascopy.

Nejprve jsem byl skeptický k čemukoliv jinému než MT4, ale po detailním prozkoumání je JForex také velice dobrý. Hlavně jsem při výzkumu narazil na informaci, že MT4 byl vyvinut jako systém pro MM a DD brokery a že má velké problémy fungovat s ECN. Takže teď jedu demo u Dukase a líbí se mi to.

Víš o nějakém ECN s MT4? Já nabyl dojmu, že to nejde.

Mimochodem, jak píšeš, uvedený rozdíl mezi grafy u Colossea my byl vysvětlen že je marže kterou má Colosseum a TAKÉ Ikon capital (což mi z technického pohledu moc nesedí, proč by Ikon neschoval svůj spread do grafu, když je Ikon zdrojem dat...).

Koutkem oka zkoumám taky komodity. Výhodou je určitě centralizovanost dat takže odpadají machnace s tím co vidím na obrazovce.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Prosím uniklo mi něco, teď ve 20:00 zvýšená volatilita na eur/usd, ale což o to, jen mi xtbéčko roztáhlo spread na 10 pips. No teda už fakt vážně uvažuju že jdu pryč. Neměl jsem nic otevřeno, ale je to fakt nepříjemnej pocit. Nikdy jsem na xtb nenadával, rekotace jen vyjímečně, plnění ok asi tím že jedu miniloty, ale to roztahování spreadu mě fakt rozčiluje. Třeba na demu u Dukase když xtb má spread na eur/usd 15 pips, tak oni mají 3-5 pips

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

Syky89 Napsal:
-------------------------------------------------------
> Zdravím všechny. Obchoduje zde někdo přes brokera,
> který na svém regular accountu povoluje microloty?
> Potřeboval bych brokera u kterého by bylo možné
> zadat obchod například na 0,13 lotu. Pár jsem jich
> našel, ale rád bych reference od někoho, kdo přes
> takového brokera obchoduje.

Dukascopy to umí.

Obchoduji u něho právě tak, že si spočtu přesně objem (aby mi seděl S&L jedno procento z účtu) a do volume pak zadám například 1,15 (mám přepnuto zadávání v minilotech).

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 4 týdny později...

Zdravím znovu, nevíte někdo o brokerovi který má vážně velký výběr párů ? Už chvilku hledám a většinou je ten průměr okolo 25-35 párů. Radši bych ecn nebo stp brokera alespoň se 60 páry ( vím o větších spreadech ;) ), ale klidně i víc. s větším množstvím jsem našel jen Oandu a pak brokerjet kteří mají dokonce 150 ale zase všude čtu jak mají velké poplatky :(

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobry den,
chcem sa spytat, ci tu niekto obchoduje fx trhy (hlavne pary) cez InteractiveBrokers a ake ma skusenosti. Ucet u nich totiz uz mam otvoreny koli komoditam a teraz sa zacinam pozerat aj po EURUSD.

Momentalne sa trapim s ich FXTrader rozhranim, ako si tam nastavit, aby sa mi automaticky poslali aj STP a profit target orders, samozrejme ako OCO orders. Viete niekto poradi?

Vdaka za pripadne skusenosti s IB a fx trhom a aj za zhodnotenie, ci je FXTrader vyhovujuce rozhranie.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 months later...
  • 4 týdny později...

Dobrý den. Potřeboval bych poradit ohledně dukascopy. Konkrétně o výběru z účtu. Našel jsem na jejich stránkách dokument na vyplnění, ale není tam nikde napsané kam ho poslat. Jen doufám, že ho nemusím zase posílat do schwizu jako dokumenty pro otevření accountu:) Pokud někdo obchoduje přes dukascopy a už vybíral, tak předem děkuji za odpověď.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...