Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Saxo Bank


Pyton

Doporučené příspěvky

kubrt,
myslim nemyslim u refca se proste klienti kteri meli futures account dostali sve penize zpet. ti co jeli FX tak ne. tecka. neni to pojistene. je rozdil jestli jedes FX, akcie, futures. treba u IB ti penize z futures prevadi k "akciovym" penezum, pokud je obchodujes, protoze jsou kryte. zeptej se saxa jak jsou tve depozita pojistene, chranene. treba to maji nejak jistene, refco nemelo.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 291
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

to Aristo :

súhlasím, Tvoje argumenty sú dobré a správne.
Ekonomika = TA, Fico = fundament. TA opäť zvíťazila nad fundamentom ( a to veľmi negatívnym )

P.S. Minule som išiel v taxíku, a taxikár mi pri počúvaní správ v rádiu o zlacnení benzínu povedal, že je veľmi spokojný že je tu Fico, lebo už dlho netankuje tak lacný benzín a mení si Sk za EUR za super kurz.

Milan

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj Pyton môžeš si byť istý že so Saxom budeš spokojný. Môj typ je založ si Saxominitrader účet cca 2000 USD a vypýtaj si naňu platformu SAXOTRADER 2 s inštrumentami prislúchajúcim zo SAxomintradera. Máto kopu výhod. Môžeš zadávať veľmi pokročilé ordre napríklad STOP BUY na vyššej cene ako je market s IF DONE TRAILING STOPOM napr iba 15 pips od STOP BUY nastavenej ceny. Ten spomínaný TRAILING STOP môže byť aj napríklad TRALING STOP IF BID/ASK Iným slovom je jedno kam sa trh pohne hlavne nech sa pohne a môžeš profitovať samozrejme toto sú 2 % z mojej obchodnej strategie toto možno nepatrí do tohto vlákna. [bold] Ak registruješ demo na SAXOBANK.COM tak potom ak si tam zadáš svoje skutočné telefonne číslo do 2 dní ti zavolajú z Londýna a budú hovoriť jazykom akým si sa zaregistroval a to máš u nich iba demo-účet!!! proste pecka je BMW-čko medzi forexovými market maker-mi [/bold]

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj Sunny,
ak otvoríš účet so Saxomini 2000 USD tak platíš iba spread. Leverage 1:100. Víkendové marže zrušené.
Spread na EURUSD 2 pips cez víkend 3 pips. Platformy dostupné v češtine, slovenčine v maďarčine atď.
Najmenší kvázi minilot je 0,05lot-a čo je 5000 jednotiek tej ktorej meny.ň

Ak otvoríš SaxoTRader 2 účet teda účet s minimom 10 000 USD tak ak obchoduješ menej ako 0,5 lotu tuším je tam
10 USD. Odporúčam navštíviť domovskú stránku saxobank.com a zaregistrovať sa tam s tvojim telefónnym číslom skutočným do 2 dní Vás budú kontaktovať priamo z Londýna. Čo ktomu viacej dodať.

[bold] Pozor platforma SAXOTRADER 2 pod nelegálnymi WINDOWS XP vypisujú chybovú hlášku ignorujte ju [/bold]
Posuňte okno so správou iba niekde na bok. Saxobanka je certifikovaným partnerom Mrkvosoftu.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Konečne přítel,,,
a ja som veľmi spokojný so saxobank.com Proste oni ma kontaktovali a tom chcel iba od nich demo.
Zavolali mi na mobil z Londýna a rozprávali sme asi cca 48 min. Vybavili sme účet o veľkosti cca 4000 USD.
čiže saxomintrader účet ale platformu môžem používať SAXOTRADER 2 aj so super ordrami. Je tam špeciálny
modul na skalping a od polovičky marca tam bude BACKTEST!!!!!!!!!!!!! s údajmi 5 rokov dozadu. To je pecka.

GO go Go go :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Na rýchle "skalpovanie je na to určený modul" svojich chýb na deme ak to môžme chybami nazvať reagujú pomerne pružne dorábajú veci. Takže je otázka času. Ináč helpdesk je cool-ový. Ale musíš mať live verziu. Tým nechcem povedať že tý ktorí majú demo účet sú nejak kvázi za tými ktorí majú liveúčet. Ale na 100% sa ti budú venovať ak máš liveúčet. Napríklad keď som mal demo tak som si dohodol "kvázi minikurz s jedným poradcom na 13:30 ale on sa ozval predtým emailom že žiaľ má meeting a že zavolá neskôr. To neskôr bolo o 19:00 čo som mu vôbec nevytýkal lebo predomnou vybavoval live účty. A okrem toho volať z Londýna na pomaranč mobil nie je lacná záležitosť ani pre takú banku ako je Saxobank. A to som vtedy mal iba demo účet!!!!!!!!!!!!! Rozprávali sme cca 45 min. a to bolo už druhý telefonát. Takže tak. No som zvedavý či by ti iný brokri zavolali.

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...