Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Saxo Bank


Pyton

Doporučené příspěvky

.... objektívne povedané, nie je lepšia platforma na obchodovania správ ako SaxoTrader. Skús to vyskúšať, ťažko môžeš rozprávať o niečom, keď si to neskúsil.

Ja hovorím o sniperoch a nie scalperoch, je to vážny rozdiel.... Sú ľudia, ktorí zarábajú na na obchodovaní a ľudia, ktorí zarábajú na podvádzaní, rozhodne tých druhých saxobanka nepodporuje....

.. ale v zásade je nepotrebné pokračovať v tomto dialógu, ľudia si aj tak nájdu platformu, ktorá im najviac vyhovuje, len nechcem, aby sa na tomto fóre viedli zavádzajúce a klamlivé údaje.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 291
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

.... a aby sme sa rozumeli o čo tu ide.....

je veľmi jednoduché chytiť sa akýchkoľvek negatívnych komentárov na internete a posialať ich ďalej... to aký v skutočnosti broker je zistíte iba podľa Vašej vlastnej skúsenosti. A preto sa pýtam, je tu niekto, kto mal problémy s akoukoľvek objednávkou u Saxobanky? ... ak áno dajte mi vedieť, a skutočne sa na to objektívne pozriem. SaxoBanku zastávam preto, že sú najväčší profesionáli na trhu.... a pokiaľ ma niekoho konkrétny prípad nepresvedčí o opaku, budem si za tým stáť.

celý problém je tu však v niečom inom. na svete sa vytvorila komunita, ktorá zdieľa softvér, ktorý dokáže na ekonomické dáta reagovať o sekundu skôr ako trh...... a to sú všetci tí ľudia, ktorí sa sťažujú. Saxo banka zaviedla proti týmto ľuďom opatrenia, a to je dôvod prečo sú tak nepsokojní ....

.... takže prečo Vás trápia problémy sniperov? normálnemu obchodníkovi sa nič takéto stať nemôže......

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Niel,

prosim te jak ten sw funguje? Pokud ve 14:00:00 vyjdou data tak okazite je na trhu videt reakce. tak mi vysvetli jak nejaky sw muze reagovat jeste drive. diky

ad tvoje zastavani Saxa. to ze ty nemas problem neznamena ze ho nemaji ostatni. bez na US fora a zkus nabudnout sve sluzby tam. prihlasi se ti tolik lidi, ze nebudes schopen ty objednavky predelavat.

P.S. co je spatne na scalpingu?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

zdravim 911...

o tom softwari neviem veľa, len čo som počul od londýnskych dílerov, že si zo správ automaticky vytiahne aktuálne číslo, a ty si prednastavíš pásma, ako chceš reagovať keď dosiahne dané hodnoty. Obchody môžu byť plne automatizované pomocou API.....

takže bežný obchodník nemá veľkú šancu, čo je aj dôvod prečo si myslím, že scapling nefunguje.....

co sa tyka saxa, nehovoril som o vlastnych skusenostiach.. skutocne pomozem kazdemu, kto si mysli, ze bol nespravne vyplnený... ))

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Nieil

A kdo bude rozhodovat o tom kdo je sniper a kdo normální obchodník??? Můj Broker?? To jako v pondělí otevřu pozici na půl dne a bude za mě normální obchodník, a v úterý ji otevřu na 10 sekund a bude ze mě sniper??? Není to snad jedno, když něco koupím a rozmyslím se že to nechci tak to zase prodám a je irelevantní za jak dlouho. Pokud bych měl brokera který by mi dělal potíže typu jsi scalper, tytyty, bububu připravil jsi svýho páníčka brokera o pipsíky, tak si dej pozor, tak je jasný že jeho služeb nebudu nadále využívat. Píše se to všude na internetu. Forexový Broker není kamarád, je to velká pijavice převlečená za kamaráda která Vás připravuje o peníze, čím víc tím líp, a občas vy jeho, s tím rozdílem že on vám kouká do karet. Takže vždy je lepší zvolit pijavici co pije málo, než tu která má tendenci se přežírat.

:) :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Nieil Napsal:
-------------------------------------------------------
>
> o tom softwari neviem veľa, len čo som počul od
> londýnskych dílerov, že si zo správ automaticky
> vytiahne aktuálne číslo, a ty si prednastavíš
> pásma, ako chceš reagovať keď dosiahne dané
> hodnoty. Obchody môžu byť plne automatizované
> pomocou API.....
>

bez urazky a nezainteresovane:

klebeta versus klebeta.

na currency futures sa vam podobne kraviny nestanu.
som vsak zvedavy ako broker vie spravne vyhodnotit kto pouzil ten sniper soft a kto nie. Tolke statisice traderov, ktori okolo sprav klikaju ordery a oni vedia presne, ktory cheatuje a ktory obchoduje korektne podla spravnych mravov?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

a presne tu leží problém tohto fóra:

"Forexový Broker není kamarád, je to velká pijavice převlečená za kamaráda která Vás připravuje o peníze, čím víc tím líp, a občas vy jeho, s tím rozdílem že on vám kouká do karet. Takže vždy je lepší zvolit pijavici co pije málo, než tu která má tendenci se přežírat. "

CHYBA!!!!!

Broker je partner, parner, ktorému dôverujem, že moje objednávky vyplní tak dobre ako sa len dá a zoberie si za to primeranú odmenu. Pokiaľ ma broker podvedie (a to sa dá objektívne dokázať), poviem mu BYE a nájdem si iného, s ktorým sa dohodnem na férovom postupe. Takto funguje biznis na forexe, aj kdekoľvek inde.

Je pravda, že pokiaľ obchodujete miniloty, broker sa o Vás nezaujíma, ak však obchodujete desiatky milionov, brokeri sa o vas budu bit a budu sa maximálne snažiť Vám vyhovieť. A práve preto zdôrazňujem saxobanku, pretože tá sa snaží byť profesionálna aj k malým obchodníkom.


Takze sa rozpravajme o serioznom biznise: JA AKO KLIENT ZARABAM NA TRHOVOM POHYBE, BROKER ZARABA NA MOJOM OBCHODOVANI. V takomto modeli však nie je miesto pre sniperov....

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Nieil
Soft, ktory by poskodzoval brokera su rozpravky, teda aspon v tom zmysle ako to chapem ja... Ked na to principialne pozries, tak odosielas nejaku cenu z tvojho PC, ktora pride cez net na server brokra. Tam sa tieto ceny porovnaju a ak su zhodne , tak ti broker otvori poziciu. Ak tomu tak nie je , tak potom broker pouziva asi "ruske scoty", ale to uz je jeho problem ... Ty nemas ako zasiahnut do jeho systemu, jedine ze by si bol heker, ale to uz je o niecom inom a na to tam maju mat systemovych inzinierov, aby to osetrili.
Hodne sa pise aj o tom, ze sa daju vysledky dat "zohnat" o nejaku sec. skor, ako su zverejnene, ale nie je to od brokra. Neviem ci je to pravda, ale to je uz sikovnost tradera, ak ma teketo moznosti a brokra je do toho velke prd.
Len pre zaujimavost, pouzivam na live obchodovanie FX sluzby 3 brokrov. Bezne sa mi stava ze v momente zverejnenia dat mi ich platformy sponalia PC, ako keby mi tam na pozadi bezalo neviem kolko vypoctov ... Neviem ako to urobia, ani ma to nezaujima, lebo data neobchodujem, ale je to v moj neprospech, lebo len otvorenie okna na zadanie prikazu trva niekedy aj 10 sec. ( a to "scoty" rozhodne nepouzivam). Najskor by si mali "pozametat pred vlastnym prahom" a az potom podozrievat trderov. Co sa tyka odr..ia, tak brokeri maju jednoznacne navrch.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Je to vec kazdeho na akej platforme obchoduje... ja len hovorim svoj nazor a vlastne skusenosti, je to na ludoch aby si z toho zobrali, co povazuju za podstatne. este jedna poznamka:

vcera mal klient objednavku na zlate a nebol vyplneny, stazoval sa a po niekolkych minutach nasho hladania skutocneho minima na zlate uznala saxobanka svoju chybu a limit mu vyplnili. dnes sa klient stazoval, ze velka slovenska banka mu nevyplnila limit objednavku na gbpchf, avsak saxobanka mu rovnaku objednavku vyplnila.....

kazdy nech teda dostane to, co si zasluzi, pokial niekto hlada sposob ako okradnut brokera, nech si najde takeho, ktory sa okradnut da .. ale potom nech caka, ze ho okradne aj broker. ak vsak hlada profesionalneho brokera ktory sa sprava podla trhoveho standardu, nech skusi saxobanku......

Link to comment
Sdílet pomocí služby

miki01,

vysledky nejsou bezne k dispozici. sice nektere spolecnosti co jsou akreditovane, maji vysledky o par minut drive aby si pripravili anylyzy a komentare okamzite po vyhlasni, ale na tyto indo je uvaleno informacni embargo. nemely by se dostat ven ani vterinu pred. jestli se to deje? no me se to bohuzel zatim nestalo. asi neznam jeste tolik spravnych lidi. :-)) ale bezny trader nema sanci a imho se to nedeje. prislo by se na to kdyby to jen nekdo ve velkym

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Hm, takze nekdo napise automat, ktery obchoduje misto nej - a jakysi broker usoudi, ze to neni FEEEER a tak mu zpetne rekvotuje ceny? Sory, ale to je zlodejina. Stejne jako je broker muj obchodni partner, tak ja jsem jeho. Pokud se mu nelibi, ze nekdo vstoupi do trhu nanosekundu :) po zverejneni dat, pak muze rict - ty mas moc rychlou mys, s tebou neobchoduju. Ale jestlize jednou akceptuje cenu, pak ji proste akceptoval. Tecka.
Aspon je videt, na cem takovyhle broker realne vydelava - tvori protejsi stranu vaseho obchodu, a kdyz otevrete pozici vyhodne a pak ji zase rychle uzavrete, ztratu plati z vlastni kapsy a nelibi se mu to. Ovsem kdyz vam trh nahodou projede SL a on je protistranou obchodu, pak je samozrejme vsechno OK.

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...