Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

OPČNÍ tipy


PET

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 110
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

michal-administrator Napsal:
-------------------------------------------------------
> tom_czr, radim2:
>
> skutečně, lidé, pokud vás to tady mermomoci tak
> štve, tak zde nediskutujte a jděte tam, kam to
> vaše srdce více táhne..ale nekydejte sem pořád ten
> stejný hnůj..po 150. už to neni třeba opakovat..
>
> michal


To je teda úroveň (td)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

MichalMV:

Omluva za OT: Proč myslíš, že je to neveřejný web? Zcela veřejně si tyto "free" vlákna klidně přečte kdokoliv. Co napsali tom a radim je taky názor a odpověď na konkrétní dotaz jiného uživatele. A dokonce velmi slušná - přehnaná mi přijde reakce admina. Je fakt, že po včerejší reakci na krakra je to podstatně mírnější. Přesto nejsou tyto příspěvky také porušením pravidel???

Sám už tady moc nepřispívám, pouze semtam u základních dotazů - nějak mě přestalo bavit uvažovat nad tím co můžu a nemůžu napsat nebo psát půl hodiny příspěvek jenom proto, že mi ho pak admin smázne, protože je v něm odkaz sice na službu doplňující celý napsaný příspěvěk, ale zrovna službu, kde se nedohodli provozhovatelé webu na spolupráci. Asi není dobré odhánět lidi, co něco umí...

foglik

Link to comment
Sdílet pomocí služby

foglik:
Samozdřejmě kdokoliv si může přečíst zde cokoliv,ale to nic nemění na tom,že je neveřejný!Tzn.na zcela veřejných forech si může každý napsat co chce,ale finančník je moderovaný a to z jediného důvodu,aby byla zachována serioznost a jistá úroven.Pokud to někdo bere jako osobní útok,jeho problém.
Osobně mi pravidla finančníka vyhovují a nemám s tím problémy!
OMLOUVÁM SE ZA OT.
Michal

Link to comment
Sdílet pomocí služby

MichalMV:
Vy jste druhý nick administrátora, nebo skutečně myslíte vážně, to co jste napsal?
"finančník je moderovaný a to z jediného důvodu,aby byla zachována serioznost a jistá úroven"
To opravdu nejsou ty pravé důvody. Časem to možná pochopíte.

Kdysi tady byl nápis "tradeři traderům"
Všichni se mohli učit od všech.
Bohužel se to zvrtlo a mamon, nebo paranoja, zaúřadovali.
Proto ti, kteří chtějí předávat zkušenosti bezúplatně dalším mají vlastní forum. Není moderované a světe div se!
Je zachována serioznost a jistá úroveň.
A bez cenzury.

Omlouvám se za poslední OT.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to froto:

Do binárních opcí bych opravdu, ale opravdu nešel. To už je lepší jít hrát ruletu - červená/černá. Procentuálně je tam (dokonce i při započítání zelené nuly) statisticky větší zisk.

Ať se binární opce tváří jakkoliv zajímavě, zdání klame. Doporučuji méně rizikové, konzervativní investice s pořádnou diverzifikací a více než dobrým MM.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahojte, podla toho, čo som si tak zhruba o opciách naštudoval, tak som zistil, že ak je volatila na trhu nízka (trhy sú kludné), tak cena opcií je nízka. A naopak, ak je volatilita vysoká, tak opcie sú drahé (oplatí sa uzatvárať pozície). Ale nikde som sa nedočítal aká je citlivosť ceny na volatilitu, resp. že ako rýchlo sa cena opcie zmení, ak trh (napr. ES) začne byť netypicky volatilný. Ako dlho trvá ten čas akcie-reakcie ? dúfam, že mi rozumiete :D

Je možné obchodovať opcie intraday ? Napr. na základe bollinger bands ? (možno teraz už chápete, čo sa pýtam). Díky.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to Marti_SK:
Pozor, to není obecně pravda, že při nízké IV je nízká cena opcí! To platí jedině, možná, když se bavíme výhradně o OTM opcích... aneb box musí být udržen, jinak vstupují do hry arbitrážníci ;-)

Čas akce a reakce bývá zpravidla do sekundy, někdy visí (dle mého) blbá cena v trhu celé dny. Ano, opce je možné obchodovat intradenně, s BB nevím, nepoužívám.

T.S.

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...