Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Vegasovy tunely


namodro

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 1,2k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

to sinuhet JJ to máš bezpochyby pravdu ale neboj ja se jenom tak nevzdám. ;) Ale musím uznat že ten problém s Vegasem je pro mne teda oříšek. Jak jsem tak pročítal forum nikdo jiny tenhle problém nemá jako s těmi tunely. Chci se ještě zeptat když dám custom indicator a pak se proklikám až na konec (opoměl jsem pojemnování scriptu) tak tam na konci je indicator in separate windows zajímalo by mě zdali se ty hodnoty nemají nějak pozměnit (například kvůli těm tunelom) dík

7016

7017

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím všechny,
Prosím o radu. Libí se mi metoda Vegasuv tunel 1 H. Potřebuju poradit při základním nastavení tunelu pro 1 H
jakym zpusobem dostanu do grafu jednotlivé úrovně fibonacciho cisel ? Pro long pozici- kliknu na EMA 144 vlastnosti, záložka úrovně, vložím 55 ..ok..? a stejným způsobem zbylá čísla..?
pro short pozici - EMA 169 vlastnosti, záložka úrovně, vložím - 55 ..ok..?. a stejným způsobem zbylá čísla..?
tímto získám základní nastavení tunelu..?
Používám platformu MT 4.0 od xtb...
děkuji za opověd a omlouvám se za svůj dotaz, začínám...

L

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Cau Lubys

Zadáš tie jednotlivé MA.... Myslím že su tam 2

A potom zvolíš Indikátor BOLINGER BANDS to sú tie bolingerové pásma alebo Fibonačiho úrovne.

neviem ako to ide v MT 4.0 ja som naa forex skušal Visual Trader ten starší ,,, na ten novší VT 2 som ešte nepozeral.
V tom VT je niekolko INdik. Bol.Bands. 3 alebo 4 .... Vybereš ten čo sa najviac podobá na obrázkoch.
A do nastavení zvolíš úrovne podla článku.

BD

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Nastaveni fibo urovni pro Ma je tady na te stance: www.financnik.cz/forum/read.php?13,15436,page=58

Kdyz sem obcas mrknu, prijde mi, ze je tu spousta lidi, kteri nemaji dostatek casu, ci trpelivosti peclive hledat odpovedi na sve otazky a radsi se na kazdou malickost ptaji stale dokola. Tak nejak si myslim, ze pokud nekdo neni ochotny nebo schopny venovat tradingu ten spravny cas a usili, velmi tezko se z nej muze stat trader, ktery prezije na trzich dyl nez par tydnu. Pritom ve vetsine pripadu staci, pokud me zajimaji tunely, si peclive procist cele vlakno, namahat sedou kuru mozkovou a trochu zkouset. Trhy neutecou a pokud to dokazu vyresit sam treba az za tyden, jsem vlastne vysledku mnohem bliz, nez pokud budu s kazdym problemem zadat rady a definitivni reseni. Temer vse je tu na tech sedestati strankach probrano.

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...