Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Vegasovy tunely


namodro

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 1,2k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

  • 4 týdny později...

Caute kluci,
ja jezdim neco jako ''vegasovy tunely'' uz asi rok, jezdim je na 5min grafu kde mam posunute EMA(20) kazdy tyden optimalizovane na hodnoty, mezi kterymi je zhruba 85%+ svicek. Zbytek je podobny .. protne tunel - zbystrim - pockam nez trhu dojde sila a vstupuji .. nad tunelem sell - pod tunelem buy. SL mam 15, PT mam 15.. nevim jak to bude u vas, ale ja se do tehle metody zamiloval.. ma ale jednu nevyhodu, a to ze clovek musi travit hodne casu u grafu a sledovat ( pokud chce hodne pipsu ( mam rekord 113-den ), ale pokud nekomu staci jen 15, tak si myslim ze bude spokojen..

Link to comment
Sdílet pomocí služby

premnath

tak jako tahle strategie, kdyz se trh usmysli ze nas necha chvilku vyhravat .. dokaze udelat hodne velke zisky .. ale taky hodne velke ztraty - to je spojene prave s hodne loty. 15 pips denne :) jsem mozna trochu prehnal ale 10-15 si myslim ze opravdu jde .. odkedy dokedy? .. zalezi jak kdo chce, a jak si kdo udela backtest na dany trh .. :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

harmonie,premnath

tak ja delam v MT4, jedu na 5min grafu a normalne vlozim EMA20.. ale tady prichazi to kouzlo :) - vsimete si ze nahore mate zalozky: parametry, urovne, vizualizace .. takze v parametrech si nastavite jak je libo, a pak prejdete na zalozku urovne, kde si nastavite kolik urovni chcete.. ja to tedka jedu tusim na euru +37,-37 ..

jinak budu jen rad kdyby to otestoval i nekdo jiny, popr nasel neco nedotazeneho

radek

Link to comment
Sdílet pomocí služby

no jde o to aby zhruba 85% svicek bylo v kanalu .. tzn upravovat si to podle toho jak se hybe trh :) to je cele.. tzn ze kdyz mi budou svice litat co treti ven z tunelu tak ho zvetsim a kdyz se bude jednou za tyden dotykat svice kanalu tak ho zmansim aby to bylo ''tak akorat'' to tak akorat zase zalezi na tom jak kdo chce casto obchodovat a jakou chce mit pravdepodobnost uspechu .. vetsi pravdepodobnost s velkym tunelem a malo obchodu a mensi pravdepodobnost s malym tunelem a same obchody.. :)

kdyby jsem to rikal moc polopate tak se omlouvam :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...