Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Vegasovy tunely


namodro

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 1,2k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Dekuji za reakce, uz chapu.... Mam jeste jeden dotaz k tunnelum. Konkretne bych se chtel zeptat pro jaky cas EMA se pouziva pri 1h a4h tunnel. Kdyz pouziju 1 tak mi trh nikdy neprorazi "urovne". Mohu pouzit EMA 24 a 28 jako u daily? Jde mi o doplneni "casu" viz obrazek nize. Dekuji, At se dari!

7143

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 4 týdny později...

Zdravím všechny "tuneláře"
po několika marných pokusech vytvořit vlastní originální systém jsem se pokorně vrátil k tunelům. Konkrétně 1 hod. verzi GBP/USD. Backtest vypádá následovně srpen - leden 2008, 3926 pips zisku. SL průměrně 230 usd. V pondělí jsem začal naostro a dnes po dvou dnech v pozici zisk 400 pips (výstup na profit targer). Obchody realizuji pouze na základě EMA 12 jak se píše v návodu k tunelům, nikoliv při proražení tunelu. Fibo úrovně zatím nepoužívám.

(tu)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To Jumusil, ahoj ako tak pozerám na ten tvoj tunel tak to je skôr Envelope systém a nie Vegas Tunel, máš v tom chaos. Prikladám obrázok ako vyzerá Vegas tunel. Každopádne obsahuje EMA144 a EMA 169 (pre forex), môj tunel je upravený pre FESX. Chod do diskusue -Sid - forex- Metatrader a tam máš niekde v článloch hotový tunel 1H 4H. Good luck Gladiator028

7657

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...

hezký den,
predem prijmete omluvu za tento dotaz, ale mam pocit ze nevidim neco, co mam pred ocima. U "daily" mam tunel EMA 24 a 28, mam nadefinovane urovne fibo (u MA) takze vidim korektni linky. Nekde jsem ale "minul", k cemu (k jakemu ukazateli) ty fibo mam "privazat" (EMA 24, EMA28 nebo nekam uplne jinam?). A nebo jsem uplne mimo?
Tak a ted do mne. Predem moc diky za navigaci.
zdravi p.k.

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...