Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Interactive brokers


PET

Doporučené příspěvky

maty, myslím že si půjde od IB koupit data, ale budou o dost dražší, než pokud funduješ účet. (to je podmínka pro nízkou cenu za data) S tím, že je možné část peněz stáhnout spět, ale pro výhodnoucenu tam musí zůstat přes 2000.
a odpověď na tvou otázku přímo je napsaná víše, minimální částka pro otevření účtu je 5000

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

Dobry den, chtel jsem se zeptat na jednu vec, mam zhruba penize na ucet(5tis), a ted jsem trosinku zmaten v jedne veci,dlouho jsem byl odhodlan ze budu obchodovat ID, ale ted se mi meni perspektiva a chtel bych zacit pity. Rad bych ale vyuzival levnyvh dat pro ID od IBrokers. Proto se chci zeptat jestli vyuzivate nekdo IB take na spready a jak to presne funguje a jake je tu minimum na ucet...dekuji

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj Jeno,
také bych rád obchodoval pozičně s IB, psali mi, že s nimi lze obchodovat i pitové trhy a dali mi i odkaz na ceník:

www.interactivebrokers.com/en/accounts/fees/commissionFutures-FOPs.php?ib_entity=uk

na spready jsem se jich také už ptal a říkali že platforma to umí (Trader Workstation). Minimum pro otevření účtu neznám, ale 5000 USD myslím bývá pro otevření OK.

Tomáš

Link to comment
Sdílet pomocí služby

opatrne s tou velikosti uctu. 5000 muze byt obcas dost malo (kdyz zacinate, neriskujte na jeden obchod vice nez 2% uctu) vim o cem mluvim. riskovat vice se vyplati az ve chvili, kdy jedete urcitou dobu live, mate vse odzkousene a vite ze vas obchodni system je 100% ok i v realu (ale i pak opatrne). Urcite jste jiz zaregistrovali jinde toto doporuceni a apeluji na vas i zde - oni vedi, proc to pisou !!!

Budto nasetre vice, nebo zvolte mene riskantni OS (s mensim SL) a nebo obchodujte nepakove instrumenty (akcie, ETF, spreadbetting,...)

Pete

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Chci ucet jen zalozit, je to lepsi mit penize na uctu nez v polstari a jeste za to mit ID data, do ziveho obchodovani se jistojiste nehrnu...tedy popravde hlava by sla, ale nohy jsou pevne na zemi a jsem ve fazi kdy k zivemu obchodovani rozhdne neprijdu v horizontu mesicu...myslim ze muze byt zajimava varianta zacit spise u ne moc pomalejsich trhu, s velkou likviditou nez hnedle premyslet o obchodovani neceho jineho...dale verim ze jestli nekdo ma kdyz objevi obchodovani 5 tisic na zacatek, verim ze dalsich pet urcite nasetri za dobu uceni, papertradovani atd... :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 4 months later...

Četl jsem jeden z článku, co lze obchodovat , pokud jsem začátečník. možná jsou poplatky u IB dnes již jiné, ale financnik uvadi napr. za mini gold 3,22 za RT, ale když se podívám na jejich stránky, tam uvádějí 4,12 za RT, je to otázka dohody, nebo to vše záleží na objemu obchodů, které u nich uzavřu, jak tam píšou?
zdeněk :S

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdeny Napsal:
-------------------------------------------------------
> Četl jsem jeden z článku, co lze obchodovat , pokud jsem začátečník. možná jsou poplatky u IB dnes již jiné, ale financnik uvadi napr. za mini
> gold 3,22 za RT, ale když se podívám na jejich stránky, tam uvádějí 4,12 za RT, je to otázka
> dohody, nebo to vše záleží na objemu obchodů, které u nich uzavřu, jak tam píšou?
> zdeněk :S

Určitě bych věřil tomu, co píší IB. Tam je aktuální cena, která mohla v době publikování na Finančníku být jiná.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Z pohodlnosti som si otvoril ucet u IB prostrednictvom IQ-trade (P. Vecera). Platforma je na pohlad taka ista ako TWS, vola sa IQ Global Station ale ma niekolko nodlisnosti. Nie je tam online help, nefunguju niektore polozky v "analysis" atd. Na to sa da zvyknut, problem je v tom, ze mi nefunguje tak 50% software, ktory bez problemov funguje s demo verziou, napr. Bracket Trader, Ninja Trader a naposledy Ensign Windows na ktory som sa na zaklade informacii z financnika velmi tesil. Na moje dotazy odpoveda pan Vecera dost neinformovane, o programe Bracket trader a Ninja trader sa vyjadril, ze o nich este nepocul, forex sa podla neho da na IB obchodovat pri ucte nad 25k$ atd. Platforma je vraj presne ta ista. V com moze byt podla vas problem? API mam nastavene rovnako v demo ako v ostrom ucte.
Vie mi niekto poradit, ci existuje sposob ako sa zaregistrovat u IB bez nutnosti znovu rusit a zakladat ucet? Pisomny styk v anglictine mi nerobi problem ale telefonicky som analfabet a mailom sa mi od IB nepodarilo ziskat rozumnu odpoved. Dakujem.

Julius

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...
×
×
  • Vytvořit...