Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Interactive brokers


PET

Doporučené příspěvky

On 30. 1. 2018 at 15:25, 44filip44 napsal/a:

Dobry den

Je to sick, koli tomu erroru nemozem pouzivat interny chat a ten ich kontaktny formular mi vobec nefunguje.

neviem sa vobec pohnut vpred.

Idealne keby mi viete dat nejaky kontakt na IT alebo IB help desk.

Jediny kontakt co mam je ten ich shity new account support kde ma stale odbiju ze oni toto nerobia.

Regards

FK

Chod na elitetrader.com   a vyhladaj si užívateľa (def) je riaditeľ azijskej divizie Interactivebrokers a napíš mu private message.

 

 

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

Dobrý den, stala se mi hloupá věc, Zřejmě kvůli nedostatečnému kreditu mi u IB bez varování zrušili účet, peníze jsem tam měl stabilně rok a půl. teď jsem na měsíc potřeboval vybrat a nepohlídal jsem si to, nechal jsem tam zůstatek 15 dollarů. Nevim co mám dělat, zatím s nimi komunikuju přes message center, kde ale nemůžu ani rozklikávat maili, tak že vidím jen první dva řádky. Chat mám pozastavený. Jsem teď na služební cestě a nejsem schopen to do pondělí úplně řešit, na telefonování se bez ženy necítím. Máte s tím někdo zkušenosti? Je nějaká šance, že mi účet obnoví? Popravdě chápu, že jsem udělal chybu, ale takto mě bez varování odstřihnout mi nepřijde úplně korektní... Pokud to zde někde je, tak se omlouvám, nemám teď možnost to tu úplně prohledávat. Děkuju moc za rady...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Toto je jediná komunikace, která se mi podařila navázat. Nejdříve to vypadalo,  že špatně zadávám heslo, když jsem prošel celou obstrukcí s otázkami, tak mě to pustilo alespoň sem. Odpovědi ale nejdou rozkliknout. V pondělí tam budeme volat, ale klidněji by se mi spalo, kdybych věděl, že toto zrušení je nějak řešitelné...:(

 

 

Upraveno uživatelem treptor
Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj, maám dotaz ohledně otevření učtu u IB a v dotazniku  jsem narazil na Estimated Net Worth, Estimated Liquid Net Worth a Annual Net Income. Jaké poolžky jso třeba zadat pro schválení učtu. Něco je přímo na stránkách IB ale nejsem z toho moudrý. Děkuji.

Upraveno uživatelem Sharkan
Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...
On 15. 2. 2018 at 15:27, Sharkan napsal/a:

Ahoj, maám dotaz ohledně otevření učtu u IB a v dotazniku  jsem narazil na Estimated Net Worth, Estimated Liquid Net Worth a Annual Net Income. Jaké poolžky jso třeba zadat pro schválení učtu. Něco je přímo na stránkách IB ale nejsem z toho moudrý. Děkuji.

Viz https://www.financnik.cz/komodity/zkusenosti/tsg_cast2.html

IB posuzuje rozumné údaje z pohledu západního světa.

Vím, že někdo reportoval zkušenost, že NetWorth na úrovni 100K USD už je "pod hranou" a spustilo to z IB řadu otázek a nějaké dodatečné testy znalostí.

Lidé, kteří disponují majetkem 100 - 250K procházejí podle jejich informací v pořádku.

 

  • Líbí se 1
Link to comment
Sdílet pomocí služby

Před 23 hodinami, Petr Jecha napsal/a:

Ahoj, prosím o radu kam mám poslat peníze? Stalo se mi to samé a nemohu tam nic dělat a nevím jak nafundovat svůj účet

Musíte si v IB vygenerovat "žádost" že pošlete peníze - někde to bude v záložce Funding. Následně Vám broker ukáže účet, kam máte peníze poslat.

P

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...
On 3/1/2018 at 11:34, Petr Jecha napsal/a:

Ahoj, prosím o radu kam mám poslat peníze? Stalo se mi to samé a nemohu tam nic dělat a nevím jak nafundovat svůj účet

Taky je potřeba si projít znovu podepsáním pár formulářů, je to pod tou záložkou Re-Open Account. Když tím projdete, IB vám pošlou email s verifikačním kodem a tím vám otevřou přístup do menu. K funding se ale ještě nedostanete, maxilálně k historii. Druhý den mi od nich přišel další email, že mám poslat dokument pro ověření adresy, to byl pátek. Čekám, že během příštího týdne, až ho posoudí, se už dostanu k fundování účtu. Prostě za chybu se platí no. Doufám, že vše proběhne hladce. Budu referovat. Bohužel jsem se k tomu dostal až teď, neměl jsem dříve pohromadě 10k.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...
  • 5 týdnů později...
×
×
  • Vytvořit...