Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Interactive brokers


PET

Doporučené příspěvky

On 26. 4. 2018 at 17:10, matod napsal/a:

Vsetky akcie ktore mam v portfoliu som nakupoval, ani raz som neshortoval.

Pokiaľ maš v nastaveniach označené  Stock Yield Enhacement Program tak IBKR ma pravo požičať tvoje CP z portfolia inemu obchodnikovi na short selling a on za to zaplatí  uroky 50%  si berie IBKR a 50% ide tebe .

 

  • Líbí se 1
  • Děkuji 2
Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...

Zdravím, IB my uzavřeli pozice a nemůžu otevřít žádné nové, píše mi to neustále

"BUY 100 SPY ARCA @ 300.00" No Trading Permission, Customer Ineligible; Ineligibility reasons: This product is currently unavailable to clients classified as retail clients. Note: Individual clients and entities that are not large institutions generally are classified as retail clients. There may be other products with similar economic characteristics that are available for you to trade. See: https://kb.clientam.com/article/3203 "

Netušíte prosím někdo, jak z toho ven? Jestli to totiž dobře chápu, tak se juedná o to, že v EU platí nařízení PRIIP, které uvadá za povinnost o každém produktu nějak informovat. Na účtu v "support" mám sice záložku PRIIP KID, ale v žádné informace nemůžu dohledat (ani o základních ETF jako SPY, QQQ). Na chatu mi bohužel k tomu nebyli zatím schopní poradit. Stalo se to už někomu z Vás, případně víte jak to vyřešit? Díky moc za případnou pomoc.

 

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Tohle mně odpověděli na dotaz, proč nemůžu obchodovat ETF.

Unfortunately there is nothing that can be done at the moment. Our legal and compliance team is going through the retail account to see who may be eligible to be set as professional and therefore trade ETFs again.

To nevypadá moc dobře...

Upraveno uživatelem tr80
Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý den,

 

před časem mi tu bylo vehementně doporučováno založit účet u Interactive brokers, nečetl jsem zde samozřejmě 15 tis. příspěvků, ale kam jsem kouknul v tématu, tam se řešil nějaký problém s touto společností a takt si dovolím se zeptat.

Doporučili by jste mi po například roční zkušenosti tohoto brokera?

Předem děkuji za informace.

Upraveno uživatelem Leonheart
Link to comment
Sdílet pomocí služby

49 minutes ago, tr80 napsal/a:

Tohle mně odpověděli na dotaz, proč nemůžu obchodovat ETF.

Unfortunately there is nothing that can be done at the moment. Our legal and compliance team is going through the retail account to see who may be eligible to be set as professional and therefore trade ETFs again.

To nevypadá moc dobře...

a ty mas ten ucet jako podnikatel nebo jako fyzicka osoba?

Upraveno uživatelem sevig
Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...