Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Breakout systémy


Volf

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 1,1k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

  • 2 týdny později...

Dobry den panove,

otestoval jsem brekout system . testoval jsem rucne na minutovych grafech od Alpari na paru GBP/USD.

Vstupy na entry objednavkach zadanych vzdy v 23.00h 5pip nad H(buystop) a 1 pip pod L(sellstop) dne (0-22,59h).
Close pozice a zruseni nerealizovanych obednavek vzdy v 22,59h.
V nedeli(pondeli) zadani obednavek v 0.01h
patek close 21,59h



Rad bych pozdal zkusene programatory(DarkMan,Volf........) jestli by mohli tennto model naprogramovat a becktestovat kvuli optimalnimu nastaveni.Popripade osetrit to urcenim trendu podle Vegase.
Ja jsem to testoval rucne a zapisovl jsem si idealni hodnoty SL a posunu na BE coz muze byt mene presne a zaujate.
Vysli mi vcelku slusne vysledky, prumerne neco pres +110pip na 20obchodu, profitfactor 1,7




predem dekuju za vas cas

Jirizz


Link to comment
Sdílet pomocí služby

jirizz

zběžně jsem se na tvůj systém díval, mohlo by to fungovat :) Jaké hodnoty SL a BE jsi používal? Jaké měnové páry? Máš PT nebo to necháš ukončit na SL/BE nebo konci dne? Proč?
Jak dlouhé období jsi ručně testoval? Kolik bylo obchodů? Uváděný výsledek "+110 na každých 20 obchodů" byl bez určování trendu?
Proč zadáváš 5 pip nad high a 1 pip pod low?
Otevíráš na obě strany? Jednou nebo i vícekrát za den?

Link to comment
Sdílet pomocí služby



spocatku jsem nemel presne definovane hodnoty pro SL a posun na BE ty jsem si urcil az po prvnim protestovanem obdobi ( 12 x 20obchodu - zhurba 1rok) , zapisoval jsem optimalni hodnoty
Pote co jsem si je urcil jsem znovu prosel den po dni to same obdobi s danymi hodnotami SL 25, 35 .
BE jsem zapisoval takove jake by bylo optimalni
Potom sem urcil BE
Nemam PT zaviram vzdy v 22,59 , protoze to je cas kdy jsem vetsinou schopen byt u pocitace.
5pip nad High a 1 pip pod low na BID grafu, na ASK by to bylo obracene
Oteviram vzdy jednou denne.GBP/USD
Zatim jsem neurcoval trend, prosel jsem cely rok 2005 a tet pracuju na 2006.Pak zpet na 2004.
Az to budu mit vse na papire ve svych poznamkach pak jen protridim obchody ktere sli s trendem.
BTW.dnes zatim +30pip live (0,01lot)

Jirizz
Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...