Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Breakout systémy


Volf

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 1,1k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

  • 2 týdny později...

Zdravím, Tak jsem si dovolil udělal menší modifikaci Hanse na zprávy. Základ mám od Volfa a DarkMana(díky, mnohé jsem se od vás naučil). Jediné v čem si nevím rady je, že to musí běžet na min.grafu, aby to zadalo správně entry, což není vůbec problém. Podstata je naprosto stejná jako u Hanse123MV1.2, jen se dá nastavit entry a range přesně na minutu a po hranicích + 30pips,+60pips,+80pips je změna TrailingSL. Můj pokus o backtest je asi zbytečný, protože hodnoty se musí měnit k datům jak v čase, tak v nastavení. Teď už to chce jen ty dvacetileté zkušenosti, abych věděl, jak to nastavovat:o) Přikládám report jen na pár datech od IBFX pro obrázek. Jirka

2021

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Kofis:Backtest pekny, ale 21 obchodu neni moc reprezentativni vzorek, back testu bych se nebal, u hanse to celkem sedi, diky jeho "povaze". :-)
Pokud misto parametru extern string min=":25"; pouzijes int muzes si odbacktestovat i presne ten vstup, ikdyz uznavam bylo by o na dlouho. Rekl bych ze nejaka minuta, ale tady zase tak nehaje roli.
Kaja

Link to comment
Sdílet pomocí služby

koblih,
vím, že backtest je hodně krátký, budu to testovat na demu, alespoň získám více zkušeností. Ten parametr min=":25"; asi nemůže být int, bo mě to nepustí napsat :" " a bez těchto znaků jsem to nedokázal vymyslet.
No mám se ještě co učit.
Ještě mě pár věcí napadlo, tak jakmile to otestuji, dám to sem.
Happy trades
Jirka

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

Drobny dotaz/postreh, pri vypocitavani High/Low se obcas stava, ze cena se nachazi v meznim bode, pokud se jede klasicky a vstupuji pak za market, kdyz jsem se koukal zpetne hodne velke procento techto tradu konci bohuzel pak na SL... chtel jsem se optat jestli nahodou tohle nezkousel nekdo resit trosicku jinak

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím příznivce breakout systému,zvlaště tahouny typu Volf a Darkman aj.

Celkem by mně zajímalo jak si systém vede v době, kdy není výrazný trend. Mohli byste sem dát výkonnost za letošní rok? Jiné je to pro oba páry a jiný výsledek bude jen pro GBP a dopolední obchodování.

A ještě otázka: pokud jedete pouze dopolední, pak zavíráte pozice v 14 hod?

díky

Bpetr

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...