Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Breakout systémy


Volf

Doporučené příspěvky

Zdravim,

souhlasim s tebou DarkMan v tom co pises:

Skoda ze toto vlakno je vetsinou jen o tom jak nastavit EA chtelo by trosku spojit sily a vylepsit Hanse, vymyslet jine breakouty atp.

Spojit sily a vymyslet jine breakout systemy,

Nechal jsem optimalizovat par nastaveni volfova EA a jsem toho nazoru ze breakouty jsou v optimalinim nastaveni profitabilni systemy.

V predchozich prizpevcich sem pozadal zkusene programatory o vlozeni trendu do volfova EA. Pokud tedy nekdo vytvori takovy EA kde by byl zahrnut i trend. Mohli bychom si nasledne rozdelit nejake hranice od - do a kazdy by optimalizoval onu pridelenou cast.

tot muj navrh

Jirizz

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 1,1k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

ad vstupovani primo za market u Hanse... uz jsem to tady pred nedavnem psal... mel jsem dost zajimave procento pozic koncicich timhle vstupem na SL, takze jsem se rozhodl vstupovat v takovem pripada +10 pips a zatim to fungovalo, akorat jsem neprovadel zadne poradne backtesty :-), protoze tohle byly rovnez situace, ktere se lisily oproti live a backtestu, kdyz jsem se koukal na grafy, takze bych patrne rovnez nedostal tak uplne idealni vysledky, ale usoudil jsem na zaklade ztratovych pozic a trochu mrkani par mesicu zpet a je mozne ze dlouhodobe se to patrne nevyplati

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To DarkMan

Sorry, ale opravdu myslim ze jsem si to precetl cele poctive. Proto si chci definitivne ujasnit zda jsem to i spravne pochopil. Pak muzu jit dal a vylepsovat.

Takze shrnu
BreakEven / TrailingStop - pochopil jsem. Mamli BE 18 , po dosazeni profitu 18pips se tam soupne SL

Buy za marker order - jasne, to je to vylepseni tehle verze, chtel jsem mit jistotu

A ted to hlavni - cas

Podle popisu systemu z prvni strany zacina 1 session 10h londynskeho casu, 2. pak 14h.

V 8h naseho casu bylo u brokera v platforme 9h - on je GMT+1
V tomtez okamziku - 8h naseho casu=9h v platforme je v londyne 7h - dnes 3.10.06 - souhlas?
Pokud mam mit vstup 10h londynskeho casu, musim mit Start1 11 - ok?

Prosim staci Ano - ok nebo Ne - premyslej dal...


Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ano diky, myslim ze uz jsem pochpil viz predchozi prispevek.
Chapu problem casu brokera, jen jsem si na zacatku vubec neuvedomil ze mluvime o 10h CET a hlavne nebyt googlu nevedel jsem co je CET.

Proste nastavim ve skriptu tolik, aby cas uskutecneni objednavky byl fyzicky 10h CET, coz je shodou okolnosti ted i nas cas. Jeli v platforme dejme tomu o 1h vic, davam 11.

Dal uz to nekomentuju. Jsem rad ze jsem si to ujasnil.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Jirizz:
No ja si to predstavoval trosku jinak :) onou optimalizaci toho moc na hansovi nevylepsis, maximalne tak najdes nejlepsi nastaveni ktere fungovalo v historii, ale kdo ti zaruci ze toto nastaveni bude to nejlepsi v buduoucnu .... chce to vylepsit vstupy, ten trend je velmi maly filtr a hlavne exity ty se neresi u hanse vubec.

Problem je v tom ze kazdy mame malo casu a chceme predevsim zlepsovat svoje obchodovani, proto svuj volny cas venuji sobe abych zlepsil sam sebe v obchodovani a mohl opustit soucasne zamestnani a okusit fulltime trading. Bohuzel na plneni prani ostatnich obchodniku kteri zatim nevladnout mql nemam cas, obcas neco pro nekoho spichnu protoze v tom bud vidim potencial i pro sebe, nebo me to zabere par minut.

Tim chci rict ze kdyz najdes napr nejaky smyslu plny exit system, rad to napisu a otestuju.

Tawa:
Taky jsem si to vsiml a zacal jsem si delat v deniku info o tom abych to mohl vyhodnit, tato situace ale nastava opravdu z ridka.

Francatech:
Buy za market neni vylepseni tak to fungovalo vzdy, byl to tusim takto dopresneno primo Hans123
Dle teto vety "V 8h naseho casu bylo u brokera v platforme 9h" nastav Start1 na 11 pokud chces vstoupit 10hod naseho casu. BTW: Vstup neni dle london casu ale naseho!! CET

Link to comment
Sdílet pomocí služby

jako docela zajimavy mi prijde par pravidel toho systemu co jsem tady daval link na SBFX forum a predevsim tzv. TrailingEnter, kdy pri prorazeni na jednu stranu pousunujeme Enter na strane druhe... klasicky trailing zpusobem smerem jak jde trh... co jsem to sledoval docela zajimave to obcas vychazni a stavaji se tak diky tomu i profity na obe strany... pri nejasnem trendu by tohle mozna bylo na zvazeni pouzivat i pri Hansovi, ale je to predevsim jenom uvaha :-)

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...