Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Breakout systémy


Volf

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 1,1k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Vim, ze k indikatorum tu nepanuje uplna duvera :)), ale shodou okolnosti jsem ted resil vystupy z jednoho systemu a pripada mi, ze na ty delsi breakouty, ktere jsou zakladem Hanse, by se dal aplikovat napriklad vystup na zaklade CCI - kdyz CCI protne z extremu (tj. z oblasti nad 100 nebo pod -100 hranici) zpet (minus)stovkovou linii. Pripada mi, ze na to je dobry timeframe 1h graf. Zkuste se na to mrknout. Ja mam pocit, ze to vetsinou ukazuje konec denniho trendu pomerne spolehlive.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dzink:
O CCI jsem taky premyslel a mam takovou myslenku pro exit signal (ne tr.sl), jakmile CCI prekroci uroven 0 zacnu hlidat urovne po 50 nasobku v praxi to zname jakmile cci

prekona uroven 50 exit hned jak se vrati na 0
prekona uroven 100 exit hned jak se vrati na 50
prekona uroven 150 exit hned jak se vrati na 100
atd.

Napisu to a uvidime jestli je v tom nejaky potencial :) k CCI by mohli mit hodne poznatku Woodie nasledovnici, ja osobne si myslim ze je hodne dobry indikator akorat clovek nemuze sledovat vse :(

Mira

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to dzink,DarkMan: Ja som trochu zatazeny na diskrecny pristup,tak som sa zbezne pozrel na dni,ked bol zisk systemu vecsi,ako 100 pips.V 16 pripadoch to bolo v dnoch,ked vychadzali dolezite spravy ,v 8 pripadoch to boli dni bez sprav
(ale mozno aj tam boli nejake ,napr.vyhlasenie FEDU,alebo FOMC,tie nemam v statistike,ani nejake neocakavane udalosti)
Toto by tiez mohol byt filter,len sa na to treba blizsie pozriet rucne (udaje od 1.7.2004 do 31.12.2005)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

herman: Dobra myslenka a uricte neco na tom je akorat mam problem ze ve fundamentech jeste plavu takze nedokazu rict jestli ten den se vyplati obchodovat nebo ne. Nebo popripadne snizit TP. Snad casem se to poda na fundamenty to chce praxi a cit.
V budoucnu budu snad schopen v nedeli udelat txt soubor na cely tyden kde bude datum;jestli obchodovat;tp a EA by se ridila nastavenim z tohoto txt.

Mira

Link to comment
Sdílet pomocí služby

herman:
Otestovat fundamby pomoci backtesteru pujdou jen by nekdo musel udelat ten txt soubor zpetne :) a to neni tak jednoduchy pac ono mnohdy zalezi nejenom na tom jestli ten ci onen fundament je dulezity ale jak dopadli fundamnety predesle zkratka jak rika sid pouzivat selsky rozum .). Ale otestovat na dulezita data by to slo.

Mira

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...