Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Breakout systémy


Volf

Doporučené příspěvky

Děkuji všem za snahu, opravdu se vyjadřuji špatně (no už se mně zdá o grafech tak se nedivte).
[bold]Bez ohledu na jakýkoli systém: [/bold]
Cena je v bodě A, spekuluji na její pokles do bodu B (tam mám umístěný příkaz typu X) a následně na vzestup ceny zpět do bodu A.
Příkaz X bude typu Buy Limit?
(a už dám pokoj...)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 1,1k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

vladko11 Napsal:
-------------------------------------------------------
> to RETRO : ako vložiť crosshair a dokonca 2 x , to
> neviem ale môžeš si nakresliť dve zvislé a dve
> vodorovné čiary

Na předchozí stránce jsi umístil obrázek pro výpočet range. Vypadá jako kdyby na něm byl vložený 2 x crosshair.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to RETRO >: viem , že som tam dal obrázok. Prvá zvislá čiara je o 6.00 hod, odkedy sa začína počítať range podľa HANS123. Druhá zvislá čiara je o 10.00 hod. Vtedy systém zadáva buystop a sellstop. Prvá vodorovná čiara je minimum , teda najnižšia cena medzi 6. a 10. hod. Druhá vodorovná čiara je maximum, teda najvyššia cena medzi 6. a 10. hod. Je to v čase GMT.
Ak sa Ti to zle zobrazuje, tak si obrázok zväčši.
Časy pre začiatok a koniec výpočtu ako aj iné parametre systému si môžeš upraviť podľa svojich testov.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zkouším zautomatizovat zadání vstupů pomocí Hans123MV2, na demu SBFX včera jeden vstup na GBP a dnes na EUR všechny vstupy o cca 40 pips jinde, SL i PT přehozeny, nebo nastaveny jinak než v předvolbě.. Časově jsou objednávky vloženy správně v 10:00. Verze MT4 je 198. Dělám zase něco blbě ?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

hi all, v prilohe je system naprogramovany ako EA (vdaka Milan:). Ako funguje (zaklad su pivoty) som napisal par stranok dozadu (aj papierove vysledky). Na papieri funguje, ale dlhsi backtest napr na GBP/USD ukazuje, ze to az taka velka slava nie je. Na druhej strane, trocha hrania a na pare USD/CHF je to v pluse:)). No, ale hovorim si, ze to dobre na tom je, ze to neodrovnalo ucet uplne na nulu:)). Mozno niekomu napadne, ako sa to da este vylepsit, co doplnit, nejaky filter... Maatej

2618

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Na které high mám nastavit Buy Stop na to první od 6:00-10:00 nebo na to druhé od 10:00-14:00 ?
Jak vypadá vstupní signál pro tuto strategii a kdy vystoupit z pozice z toho návodu ve wiki jsem to nepochopil .
Nahrál jsem si odkaz od BigBull do MT4 do experts, ale nějak to nejede .

Omlouvám se za neandrtálské otázky ale začínám s Forexem a nevím no prostě nevím .

Link to comment
Sdílet pomocí služby

DeLucky,
Jestli ti můžu doporučit, přečti si toto fórum od začátku, pokud máš zájem o Breakout systémy. Za pomocí lidí, kteří nelení, vznikla na tomto fóru docela slušná modifikace systému Hans123. Najdeš tu různá nastavení, testy a další vylepšení a to hned na prvních dvou stránkách.
Při nejasnostech s Backtestingem využij návod ve wiki.
Hodně štěstí v obchodech.
Jirka

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Hm nějak jsem to nenašel asi tomu nerozumím už jsem z toho všeho nějak frustrovaný .

někdo napsal :Pokud me pamet neplete, tak GBP/USD ma vetsi zisky a s tim i vetsi MDDW.


no jo jenže když nerozumím ani těm po.... zkratkám MDDW jak můžu pochopit systém že !, asi bych se na to měl vykašlat a jít na nějaký melouch .

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to All, Dlouho jsem přemýšlel jak využít ADXMA3 (SID vs DarkMan). Takže první námět je na Breakout systém. Zatím co jsem vysledoval: EURUSD, 1H graf nastavení ADXMA3 ( MA_period=3, MA_typ=1, MA_Cena=4, ADX_perioda=14) Použití indikátoru FX Sniperś T3-CCI (14) TP=zatím neurčeno SL=max40pips BE=20-30pips Pokud ADXMA3 je rovná v délce 12-15 svíček nastaví se entry nad High (+5pips) a pod Low (-5pips) posledních 12-15 svíček. Stejně jako u systému Hans123 by opačná strana range tvořila stop a revers. Určitě by bylo dobré použití přesunu SL do BE. Výstupní signál je, když FX Sniperś T3-CCI (14) se při pozici BUY dostane pod nulovou linku a při pozici SELL nad nulovou linku. Přikládám obrázek a indikátory. Jde pouze o námět a pevně věřím že budou i další. Jirka

2679

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...