Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Woodie v Praze - FOREX


tomnes

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 1,2k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

mecini :
Martine, máš nějaká pravidla pro ghosta? Třeba že musí být celý nad/pod 0, směr neckline nebo to bereš všecho? Výstupy na hook? SL pevný nebo nad/pod vstupní bar?
Díky

TEQA :
žádný doopravdický backtest jsem nedělal, jen jsem zpětně i online koukal na 15min všechny 4 hlavní páry pár týdnů zpět a na daily cable asi půl roku.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To Tuktuk:

s WCCI taky začínám, takže se snažím nejdříve používat trendové vstupy - a jak říkal Woodie, že nejlepší je se nejdříve naučit dokonale jeden pattern po druhém a jako první doporučuje ZLR.

vstupy - trendové:

ZLR – 6 úseček, aspoň 1 nad 100, chop indikátor musí potvrzovat trend, SW žlutý nebo zelený, tvořit se musí v oblasti do 120 (nejlépe ale do 100), pozor na třetí ZLR v řadě - nemusí být OK, další obvykle bývá v pořádku.


vstupy - protitrendové:

VEGAS – hook z extrému od 200 a více k hranici nulové linky, protnutí musí být od 3 do max. 10 úseček od hooku, LSMA při protnutí swingu (korekce) na long zelená a na short červená, jiné indikátory se neberou v úvahu.

GHOST – musí být potvrzený trend, jiné indikátory se neberou v úvahu, formace nad/pod nulovou čárou – čím jsou ramena blíže nulové linky, tím lépe, ramena mohou být i výše než hlava.

FAMIR - musí být potvrzený trend, protnutí nulové linky musí být v rozsahu +50/-50, LSMA zelená pro long, červená pro short, ostatní indikátory se neberou v úvahu, brát pouze první formaci.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Cau
Mel bych dotaz na ucastniky urcite skveleho woodie setkani. V clanku co je na financniku a i tu jsem se docetl ze woodie vystupuje ihned jakmile mu CCI rekne ze to pujde do ztraty... tedy neceka nez mu trh protne SL, chtel jsem se zeptat podle jakych pravidel tak cini, chapu ze je to hlavne hodne o praxi kterou woodie ziskal dlouholetym sledovanim trhu nicmene aspon nejaka pravidla snad existuji.

Preji vsem hodne uspechu!
dik Mira

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to pietro: Vcera mali trhy po zverejneni taky jasny priebeh,ze fungovali snad vsetky systemy.Ale ja som sa nevyjadril jasne,mal som na mysli ,ze ci obchoduje Currencies ( ci uz na Forexe,alebo Globexe) pocas zverejnenia sprav,alebo nie.
Mna zaujima funkcnost systemov vseobecne a po zverejneni vysledkov podla mojho nazoru treba pouzivat specializovane systemy.

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...