Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Woodie v Praze - FOREX


tomnes

Doporučené příspěvky

Jinak můj názor na wodiho systém je asi takový, Je to úspěšný systém proto že jsou přesná pravidla pro vstupy, výstupy, malý SL a čekání na příhodný okamžik. Takže když se toho začátečník chytí je to určitě lehčí, než pracně vymýšlet celý systém od začátku. Když bude mít kdokoliv systém s přesnými pravidly a malým SL jako wodie, tak určitě tento systém bude taky úspěšný.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 1,2k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

koblih: pro nás začátečníky je opravdu plnokrevná forex platforma s mini resp. mikroloty nejideálnější a nejlevnější
způsob obchodování. Ale pokud beru do úvahy, že dřív nebo později přejdeme na plné Loty pak výše uvedené
důvody (Galant) rozhodně stojí za zamýšlení. Např. TradeStation - superpatforma je od určitého množství
obchodů zcela zdarma a komise RT cca 6$ (nevím to přesně). Další výhoda je v tom, že z jedné platformy
mohu obchodovat co mě napadne atd.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To lisakus: Souhlas. Ono mnohdy si clovek vystaci i s temi nejzakladnejsimi indikatory a metodami obchodovani pokud je ma dobre zmaknute a nakoukane. Diskuter tusim s nickem STA je toho zivym dukazem. :-) Tak nejak si to zacinam uvedomovat ... ze to moje soucasne preskakovani z indikatoru na indikator ze systemu na sytem vede do slepe ulicky.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To koblih:

hovoríš mi z duše. Ale možno práve Sta nám viacerým otvorí oči a začneme sa skutočne venovať tomu, čo je skutočne v tradingu dôležité a nebudeme ako včeličky skáčúce z kvetu na kvet. Takže nech je to Wodieho CCI, trendlines alebo čokoľvek iné, treba sa toho držať, čo najlepšie to pochopiť, naučiť sa to obchodovať a úspech na seba nedá dlho čakať.

Veľa trpezlivosti nám všetkým
Martin

Link to comment
Sdílet pomocí služby

galant, koblih:
Určitě s Vámi naprosto souhlasím, nadruhou stranu pokud člověk touží po komplexním poznání, všeobecném rozhledu a hlavně obchodnímu systému, šitý na míru právě jeho vlastní individualitě, tak si myslím, že je žádoucí vyzkoušet si celé spektrum indikátorů a obchodních systémů. Je mně tak nějak proti mysli, upínat se na první věc, na kterou narazím, nebo o které mně někde řekne, že je dobrá. Zvláště ve fázi, kdy jde jen o fiktivní peníze na demo účtu, jsem toho názoru, že by toho člověk měl vyzkoušet co nejvíce a sám si objevit ten "grálík", co mu bude nejvíce vyhovovat. ;)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

images
souhlas....když použiji přirovnání Galanta o včelkách, tak člověk pozná sám nejlépe, který květ stojí za to vícekrát navštívit a který úplně eliminovat...je to indi vindi, ale i tím přeskakováním se člověk hodně naučí..., už jen proto, že lépe pochopí funkci daného indikátoru a může porovnávat, případně si vyďobnout to co mu vyhovuje nejlépe...existuje jedna všeobecná poučka - spojit nejlepší s nejlepším a očekávat to úplně nejlepší..:-)
SID

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Images:

áno, je to tak. Neľutujem a verím, že nikdy ani nebudem ľutovať, že som za posledný rok otestoval desiatky indikátorov, systémov a techník, vrátane FA. Ale pri prechode na live obchodovanie je dobré, keď má človek jasno, čo je pre neho "to pravé orechové". Skúšať na live rôzne prístupy, indikátori a OS môže byť dosť bolestivé. Ja obchodujem na live jednu metódu a na deme neustále skúšam jej rôzne obmeny a porovnávam, aký dopad to má na výsledok. Ak sa zmena na deme dostatočne osvedčí, zakomponujem ju aj do live obchodovania. Takže veľká vďaka za možnosť testovania na deme.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

lisakus Napsal:
-------------------------------------------------------
> Tak když už jsme u těch tipů tak na páru USD/CHF
> 15 minut se tvoří famir shamu, dokonce s protnutím
> 0, LSMA barva červená souhlasí, ale do konce baru
> je 10 minut takže to klidně může dopadnout i
> jinak.


Jinak na EUR/USD se ráno vytvořil GHOST, všiml sis? A byl by pěkně výživný.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

TEQA Napsal:
-------------------------------------------------------
> lisakus Napsal:
> --------------------------------------------------
> -----
> > Tak když už jsme u těch tipů tak na páru
> USD/CHF
> > 15 minut se tvoří famir shamu, dokonce s
> protnutím
> > 0, LSMA barva červená souhlasí, ale do konce
> baru
> > je 10 minut takže to klidně může dopadnout i
> > jinak.
>
>
> Jinak na EUR/USD se ráno vytvořil GHOST, všiml
> sis? A byl by pěkně výživný.


viděl jsem jen toho co se vytvořil kolem 5 hodiny ranní na cable takže když jsem v 6 vstával bylo pozdě, ale na euru nějak sem slepej? Nějak ten finančník dnes zlobí, háže mi to nějaké erory při vkládání příspěvků.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Holoubek, Galant: No s tim preskakovanim jsem to myslel tak, ze me patrani po to pravem orechovem se posledni dobou zvrhlo k tomu, ze protoze nemam na to dostatek casu tak aniz o nejake systemu ci indikatoru neco poradne vim, zkusim ho pouzivat, samozrejme to nefunguje, tak se vrhnu na neco jineho a to myslim neni dobre. Vsechno chce svuj cas nic neni zadarmo.

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...