Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

TradeStation


Martinek

Doporučené příspěvky

jinak musim rict, ze komunikace s TradeStation je naprosto tristni. cely tyden cekam na jakekoliv vyjadreni k predvyplnene smlouve, kterou jsem jim poslal minuly tyden v nedeli a je sobota rano nasledujiciho tydne a jeste stale se mi nikdo neozval. nepocitaje v to robotickou odpoved z utery:

"Your inquiry has been forwarded to our Sales Department. Someone will be in contact with you soon."

kdyz de o marketing, sebevychloubacstvi a pod. to jsou amici nejlepsi na svete. ostatni to ma k dokonalosti hooodne daleko. :(

Link to comment
Sdílet pomocí služby

murphy,
o TS jsem tu uz psali s Martinkem a hlavni vytka je na jejich podporu a vubec komunikaci se zakaznikem. to je obecne znamo. takze to necekejte ani pak lepsi az budete mit ucet. co je naopak velmi propracovane je jejich forum. lze tam nalezt opravdu uplne vse. snad pokazde na co se zeptate vas bud odkazi na "hledej" nebo daji rovnou link. je to opravdu studnice znalosti.

jinak jestli jste byl nekdy v US, tak vite, ze nejde o vychloubacstvi. naopak, tam vic nez kde jinde plati, nas zakaznik nas pan. takze bych negeneralizoval. :-)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

V USA jsem byl zatim 2x. Zamestnavame take jednu slecnu. Mel jste nekdy moznost cist jejich CV-cka? Asi to neni sebevychloubacstvi. Hranici to s lhanim. Kdyz Vam american napise do CV ze umi napr. s Excelem tak to znamena, ze ho videl spusteny na obrazovce. . . .

Nicmene s generalizovanim uznavam, neni to spravne a k pravde to ma take daleko. Bohuzel takova je ale moje zkusenost. . .

Zpet k tematu.

Nez se TradeStation vzpamatuji, tak se budu venovat dalsimu pruzkumu. Kdyz si to clovek spocita, ze musi udelat 10RT za mesic tak to je rekneme $50 mesicne. To je to same jako kdyz si pronajmu skvely TradeNavigator u konkurence. Treba InfinityB. Co vy na to ;)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

no to je mozne, takhle se na to koukat. otazkou je, jestli pri tom pronajmu, lze vyuzit verzi Platinum, ktera je vhodna na backtest. uprime, tohle jsem nezjistoval. TN mi nesedi. 10 RT mesicne udela snad kazdy, takze timhle smerem bych nepostupoval. TS je opravdu dobry nastroj, dobra data. navic (nevim presne), jsou snad v cene data i akcii a da se sledovat kde co velmi prehledne. ale vyzkousejte TN a pokud vam sedne, tak smele do neho. budou vas od nez zrazovat, protoze je pomaly.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

Motley Napsal:
-------------------------------------------------------
> Mám dotaz, nevadí když nezašlu okopírovanej výpis
> z účtu za elektřinu apod. pro důkaz o správnosti
> adresy. Bydlim s rodičema, takže jsou stejně
> všechny psaný na ně.


Vsichni brokeri nabizi moznost zalozit ucet na jmeno rodicu s tim, ze oni (rodice) ti v te smlouve daji pravo obchodovat. Myslim, ze je to zdaleka nejcistsi zpusob zalozeni uctu. I broker bude happy protoze zodpovednost za zruseni uctu prebiraji rodice a on uz dal nemusi zkoumat kolik ti je nebo neni let . . .

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...
×
×
  • Vytvořit...