Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

TradeStation


Martinek

Doporučené příspěvky

  • 7 months later...

Ahojte, mám taký špecifický problém, neviem rozchodiť TS 9.5. Stále keď ho spustím zamrzne, nedostatem sa ani k prihláseniu, vypnúť ho viem len pomocou task manager.

Nie som počítačový odborník, uvítam každú radu. TWS funguje v pohode, aj s pripojením na sierru. Mám win 10 home.

Vďaka.

 

Link to comment
Sdílet pomocí služby

6 minutes ago, richi napsal/a:

Ahojte, mám taký špecifický problém, neviem rozchodiť TS 9.5. Stále keď ho spustím zamrzne, nedostatem sa ani k prihláseniu, vypnúť ho viem len pomocou task manager.

Nie som počítačový odborník, uvítam každú radu. TWS funguje v pohode, aj s pripojením na sierru. Mám win 10 home.

Vďaka.

 

Nemůže se jednat o tento problém?

" On 03.01.2018 my Windows was automatically updated with system update (KB4056890). Since then Tradestation is unable to start.
However when I deinstall the windows update Tradestation is running fine. Is there any fix so the Tradestation can run with this update ?
I can temporally delay installation of this update but Windows 10 is forcing it so I must do it.
"

 

Na diskusních fórech je toho o tom spousta - jak to vyřešili u TS nevím, je potřeba se v informacích probrat. Uvedený topic je přímo z fóra Tradestation, tak bych hledal tam. Ale jinak na googlu po zadání "tradestation win10 problem" toho vyjede dost, možná až moc...

 

M.

  • Děkuji 1
Link to comment
Sdílet pomocí služby

6 minutes ago, Macros said:

Nemůže se jednat o tento problém?

" On 03.01.2018 my Windows was automatically updated with system update (KB4056890). Since then Tradestation is unable to start.
However when I deinstall the windows update Tradestation is running fine. Is there any fix so the Tradestation can run with this update ?
I can temporally delay installation of this update but Windows 10 is forcing it so I must do it.
"

 

Na diskusních fórech je toho o tom spousta - jak to vyřešili u TS nevím, je potřeba se v informacích probrat. Uvedený topic je přímo z fóra Tradestation, tak bych hledal tam. Ale jinak na googlu po zadání "tradestation win10 problem" toho vyjede dost, možná až moc...

 

M.

To bude ono vďaka.

  • Líbí se 1
Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahojte, 

TS 9.5 mi ponukol update na TS 10, tak som to vyskusal a nainstaloval. Na prvy pohlad vidim ze sa zmenilo GUI aj struktura samotneho programu, ale rad by som videl cely zoznam vylepseni. 

Snazil som sa najst release notes/what's new pre TS10  na ofic. stranke TS, aj na webe , ale nikde som to nenasiel. Mate niekto link?

J.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

Ahoj,

Chci se zeptat, v čem spočívá ta limitovaná nabídka tady přes Financnik u TradeStation? Díval jsem se, že účet se dá otevřít už s 500 USD? Znamená to, že ten jejich IRA účet s 2500 místo 5000? Nebo jak to funguje? Co jsem pochopil, tak pro začínajícího tradera to chce flat fee a ten dolar dolů by za to stál. 

Mockrát děkuji a přeji krásný den.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Před 4 hodinami, Arling napsal/a:

Ahoj,

Chci se zeptat, v čem spočívá ta limitovaná nabídka tady přes Financnik u TradeStation? Díval jsem se, že účet se dá otevřít už s 500 USD? Znamená to, že ten jejich IRA účet s 2500 místo 5000? Nebo jak to funguje? Co jsem pochopil, tak pro začínajícího tradera to chce flat fee a ten dolar dolů by za to stál. 

Mockrát děkuji a přeji krásný den.

Dobrý den,

veškeré informace o limitované nabídce otevření účtu od 2 500 USD u TradeStation Global jsme popsali zde:

https://www.financnik.cz/komodity/financnik/tsg-2500.html

Katka

Link to comment
Sdílet pomocí služby

19 minutes ago, Lu napsal/a:

Ahoj, 

chtěl bych se zeptat, jak se v TS dává Stop loss a Take profit. Nějak se v tom tam nevyznám.

Díky za odpověď Luboš  

Ahoj,

 

dává se pomocí OSO - nastaví se kolik ticků od vstupu je SL a PT. Lze toho zadat víc, všechno je to k nalezení v tutoriálech. SL a PT lze zadat i když jsi už v obchodu, ale po ukončení obchodu se sami nezruší, je potřeba to udělat ručně. Osobně zadávám (pokud zadávám ručně) příkazy přes Matrix, kde je to super přehledné.

 

M.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 year later...
×
×
  • Vytvořit...