Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 215
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

  • 2 týdny později...
  • 1 month later...

Jednu věc bych dodal. Nebuďte naivní a nemyslete si, že se dá pravidelně vydělávat v komoditách 100% měsíčně. Na demu možná, ale v reálu to není reálné. Stačí už logická představa, že z 10.000 USD by jste za rok tím pádem měli 42.000.000 USD (za předpokladu že zisky reinvestujete), což se snad ještě nikomu na světě nepodařilo (jednomu se tento pohyb podařil za 23 měsíců, ale to už je jedna z výjimek). I tak se ale v komoditách dá vydělat pohádkové peníze. Znám jednoho obchodníka, čecha, co začal s 1.000.000 USD (má velikou firmu) a každý měsíc si relativně pravidelně odnáší 200.000 USD. Nutno ale dodat, že ze začátku zaplatil školné 750.000 USD. Pak se z toho ale vyhrabal. Pokud někdo tvrdí, že se dá vydělat pravidelně za měsíc 100%, tak ať ukáže výpis a dám mu milion :).

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 months later...

Rád abych dodal,že knihy jsou důležitej článek k úspěchu,vždy!!!Dnes jsem tu prvně.Ekonomické zprávy s grafy beru ihned za"milenku",které začínám hltat a touha mi nedá spát.Jediné co v té vlně informací chci vědít od Vás,je ------------------------Zisky a výnos(Jak nejlépe užít či minimalizovat odvody?),díkes.

PS:Tak díky,hledal jsem výzvu-a že ji najdu až takhle,to jsem vážně nečekal-bombaáááááááááá,hoj

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 4 months later...

Dobrý den tradeři

Je to již jeden rok, co jsem objevil tento naprosto bezkonkurenční server a musím říct, že za tuto dobu stále nepřestávám ,,hltat" nové informace, které tady objevují.

Pokud lze něco říci k možným výdělkům v tradingu, tak jen to že co se naučíte obchodovat s jediným kontraktem, dokážete i s multikontrakty. Jednoduše řečeno, pokud vyděláte na jeden kontrakt měsíčně alespoň 2000 USD ( což si osobně myslím, že je střízlivý odhad pro mírně pokročilého tradera ) zvládnete to i s 10,20, 30 či více kontrakty, což představuje v případě 10 kontraktů 10 x 2000 USD = 20 000 USD ( cca 400 000 Kč ). A odtud se berou ty opravdové výdělky.

Co se týče skeptiků, tak je jednině dobře že tady tací lidé existují a i přispívají do tohoto fóra. Já jim za to osobně děkuji, protože kdyby jich tu nebylo, nebyli by tady ani zkušení tradeři, kteří by nám to tu tak obratně vyvraceli :)

PS: Pokud je pro některé z vás obtížné představit si tyto pohádkové avšak zcela reálné výdělky, tak to docela chápu. V českých poměrech je něco tak seriózního jako trading pro mnohé neuvěřitelné.

Přeji hodně úspěchu všem, kteří se nebojí poctivě sebevzdělávat a jít si za svým snem.

Dan

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 months later...

premyslim ze bych zacal s obchodovanim,vytvarim realna ocekavani,tudiz necekam,ze z mych uspor(ani ne 200$)vydelam v rade mesicu 220,264,317atd.matematika mi jde na vybornou,dokazu analyzovat.zacal jsem se zajimat o (to je mi asi k nicemu)psychologii,filozofii a dalsi zakladni interakce v oblasti komunikace atd.
ale nevim jestli to ma cenu kord jestli mi nejsou v 15 brany zavrene.
na druhou stranu bych v tom videl svoji budoucnost,jsem ochoten tomu venovat mnoho let abych treba za 10 let byl tam kde nikdo jiny nebude
diky

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Nosferus:

urcite se muzete tradingu zacit ucit uz v tomhle veku..pokud vas to bavi a naplnuje, je to jen vyhoda, ze jste tak mlady..mate asi vice casu, nez kdybyste byl v zamestnani, nemusite nikam spechat a honit se za tim, abyste napr. do roka zacal stabilne vydelavat..
s 200 dolary ale mnoho neudelate..proto je urcite vhodne zacit se pozvolna vzdelavat, backtestovat atd, ale s zivym obchodovanim bych urcite jeste par let pockal..co se tyce komodit, pak je obecne takova smysluplnejsi castka, se kterou se da zacit, cca 5000 dolaru..

majkll

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 4 týdny později...

všude vidím pro mě neuvěřitelná čísla výdělků, zhodnocení a nabídek. je pro težké odlišit co je reálné a co pouze sliby.
doufám, že se tu vyskytují lidé, kteří to myslí vážně nebo se tím úspěšně živí. jaké mohu očekávat reálné zhodnocování prostředků a kolik to zabere reálně času.(myslím tím nejenom klikání, ale včetně studia,backtestu,papertradu) samozřejmě za předpokladu, že se prokoušu do té elity 10% kteří vydělávají....
miro

Link to comment
Sdílet pomocí služby


šukim orim :)

na otázku kolik zabere času zhodnocení prostředků včetně studia a tréninku najdeš naprosto nejlepší odpověd při tvém vlastním pravidelnějším zhodnocování tvého účtu. Může to být něco mezi pár měsíci až několika lety ( v tom horším případě).

V prvé řadě je potřeba si pročíst stránky finančníku,kde si myslím, že se nikdo žádnými nerealistickými čísly neohání, naopak si myslím, že pro nováčky,ale i polročilé je v článcích celkem zdravý pohled na celou problematiku.

Co se týče diskuse samotné, to už může být mnohdy samozřejmě kapitalo trochu jiná, lidé tady mohou navykládat co chtějí, je potrřeba to brát s odstupe,ale pevně věřím, že je tu rovněž celkem slibné zastoupení lidí, kteří to myslí vážně,a kteří stabilně na burze peníze vydělávají. Vydělávají tak, že vydělané peníze mohou skutečně utratit, čili žádné tlachání kolik jsem dnes vydělal s 10ti kontrakti na demu zlata. Je prostě potřeba to filtrovat.

Pokud Tě obchodování oslovilo, a potřebuješ podporu, myslím si, že tady ji najdeš. Hovořím z vlastní zkušenosti.

Jinak soudě podle Tvé přezdívky, která mně pobavila, bych čekal někoho, u koho ten zájem nejspíš brzy vychladne :), nic proti :). Ale nerad soudím knihu podle obalu, takže přeji hodně štěstí (tu)
Link to comment
Sdílet pomocí služby

Je tu podla mna vela nerealnych ocakavani. S 10 000USD uctom spravit 2000 USD mesacne to je 20% , toto spravit pravidelne je viac menej nerealne . Je to 240% rocne, nehvoorim ze nemozne ale take vysledky su uz fakt len o spicky a aj to len niektore roky. Ak neikto vie spravit konzistentne 30-60% za rok , ma povedzme 2 roky live obchodov, nema problem zohant si peniaze, alebo firmu za ktoru moze obchodovat. Nad 30-40% za rok urcite mnohi budu ohrnat nosom, ale v skutocnosti mat robustny system, s takymto vynosom je realne a je to dobre.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...