Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Technické problémy s IB


Eva2

Doporučené příspěvky

  • 2 months later...

Potrebujem pomôcť, dnes som sa chcel prihlásiť na TWS a vybehla mi hláška viď obrázok tu som niečo podobne nenašiel, že mi prešiel certifikát a tws je blokované. Prihlásil som sa na IB, ale tam som nenašiel žiaden problém i keď moja angličtina je na stupni google translátor

30337

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...

Pekný večer prajem...

Myslím že v tomto vlákne by sa mohol najsť niekto kto by mi vedel poradiť. Za taký mesiac (ak príde výplata :D ) si plánujem otvoriť účet u IB lenže som v trochu zvláštnej situacii, pracujem na sukromnej jachte a odtialto budem aj tradovať. Teraz v zime je to v pohode lebo sa nepohybujeme ale počas leta sa budem asi každých niekolko týždnov prihlasovať do platformy z inej IP adresy a z inej krajiny. Chcel by som sa spýtať či to nejako vadí alebo to je jedno odkial sa prihlasujem? Dufam že spravne predpokladam že by to nemal byť problem, len by som si to chcel potvrdiť.

A otázka číslo 2. Dá sa v rovnaký čas prihlásiť na 2 počítačoch (z rôznych IP adries) pod takým istým prihlasovacím menom a heslom? Myslím že som tu čital že nie ale nemohol som to znovu najsť tak len by som si to chcel potvrdiť. Chcel by som otcovi doma na PC nainštalovať TWS a naučiť ho uzatvárať pozicie v prípade že nebudem mať niekolko dní internet ked budeme na mori, preto tie 2 počítače. (budem obchodovať iba spready z časových dôvodov, dostupnosti a stability internetu)

Ospravedlnujem sa ak sa niekto niečo podobné pýtal, nerád zahlcujem forum.
Vopred dakujem za odpovede.
S pozdravom Martin

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Cingo:

1. Přihlašování z různých IP adres je možné. Jen je třeba mít dostupné IP porty, které IB používá. V některých případech při použití Proxy serveru mohou být potřebné porty blokované.

2. Současné přihlášení jedním uživatelským účtem ze dvou míst možné není. Tomu, kdo se hlásí jako druhý, se zobrazí okno s varováním a potom může prvního odpojit nebo svůj pokus o přihlášení zrušit. Pro tyto účely IB poskytuje druhé přihlašovací jméno ke stejnému účtu. S ním pak mohou být přihlášení dva lidé/počítače zároveň. Vidí přitom jeden účet a společné příkazy. Toto řešení vyžaduje dvojnásobné poplatky za data.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 4 týdny později...

Ahoj,

obchodujem trh TF a takisto ako ostatní, som dostal koncom septembra výzvu k opätovnej aktivácii dát na TF (ICE Derivatives US). Dovtedy som ale ten poplatok 85 usd neplatil, ale odkedy som to aktivoval znovu, tak už ho platím. Od nového roku navyše až 97.5 usd. Strháva sa aj vám ten poplatok?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 months later...

Chci se zeptat, zda je nutné si pro komunikaci s IB otevřít nový e-mailový účet u .com providera. V návodu na otevření účtu se píše:
'CZ a SK provideři (jako centrum, seznam) používají přímo na svých serverech antispamový filtr, který poštu od IB často "polyká" a vůbec nedoručí.'
Přece jenom je návod skoro deset let starý, tak by mě zajímalo, jestli to stále platí. Jaké máte zkušenosti?
Pomáhám kamarádce otevřít u IB účet a sám mám vlastní doménu, tudíž nemohu posloužit z vlastní zkušenosti.
Díky za odpověď.
Martin

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Pokud přijde mail do spamu nebo do složky hromadné, stačí jej přesunou do Doručených a pak už se bude doručovat jen tam. Ale myslím, že Seznam ti to propustí. Jen u zahraničních odesílatelů, to nepřichází hned jako u .cz¨, ale kvůli náročnějším antispam pravidlům první doručení trvá chvíli déle (do 10min)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...