Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Technické problémy s IB


Eva2

Doporučené příspěvky

AHOJ

chci se zeptat...už se vám podařilo vyřešit ten problém že když zadáte nákupní příkaz (market) třeba přes NT tak v TWS je potřeba odklikat ty dvě okna aby se otevřel obchod v TWS ?

Nějak nato nemůžu přijít jak to udělat aby se mi příkaz zadaný v NT odeslal do IB aniž bych musel odkliknout ještě ty dvě povolení.
zkoušel jsem to co je napsáno nahoře ale marně..

děkuji.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To Balian: Nakonec to dopadlo, že jsem nastavil, podle rady výše, CONFIGURATION / GENERAL / Order Wizard / Show Hide manualy. Pak jsem hledal dál a v Helpu TWS našel volbu "Byppas maket cap" (CONFIGURATION / Presets), ale mám ji šedivou a nenašel jsem jak ji zaškrtnout. Tak jsem při dalším zobrazení toho Okna zadal "Don´t display this message again". A od té doby vše OK. Libor

27152

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 4 týdny později...

P.J.

Sierru nepoužívám, ale nastavení TWS lze snadno přenést tak, že na původním stroji uděláš zálohu [bold]... File -> Save Settings As ... [/bold], vzniklý soubor přeneseš na nový stroj a tam v čisté instalaci TWS uděláš jeho restore pomocí [bold]... File -> Open Settings File[/bold].

Link to comment
Sdílet pomocí služby

P.J. moje zkušenost u Sierra Chart je taková , že (z důvodů různých experimentů v nastavení apod) přenáším tímto způsobem - kliknu na počítač>místní disk (C:)> a jsem na položce Sierra Chart , tuto položku si zkopíruju na flešku

od počítače přejdu k notebooku , zasunu flešku .... a nainstaluju tamtéž a plynule pokračuju

Jediný problém, co jsem zatím při tomto postupu měl, tak zůstane zachována velikost oken grafu, u počítače mám velký monitor, notebook bude vždy menší , takže platforma je sice se všemi nastaveními, ale graf se mi zobrazí jako jeho výseč, která odpovídá velikostnímu zobrazení na velkém monitoru, lze jej posunovat je tam celý, ale nevejde se mi na menší obrazovku notebooku.
Toto by se asi vyřešilo přenosem jen některých složek ze Sierry do její nové instalace - přístupová cesta je samozřejmě stejná jak výše uvedeno, jen se položka rozklikne, ale při instalaci na nový operační systém - při stejně velkém monitoru by tento problém být neměl, v každém případě by pak mělo jít přenést nastavení grafů, studií apod. apod do nové instalace Sierry.

Před "ostrým přenosem" Sierry u sebe bych si toto vyzkoušel přenesením na jiný počítač, kde už novější Windows jsou , jestli tento přenos funguje i mezi různým operačním systémem (já přenášel vždy jen mezi stejnýma Windows)

ať se zadaří

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 3 týdny později...

Ahoj,
žádám o radu - upgrade TWS - v roce 2012 byl problém s nainstalováním NJ7 na TWS. Toto fungovalo pouze na verzi TWS 921.5 - od té doby používám a je to O.K.
Nyní mi přišlo upozornění, že TWS 926 a nižší od 14.4.2014 nebude funkční a je potřeba nastavit TWS 936.9 a vyšší.
Chci se zeptat - jaká verze TWS a NJ7 dobře funguje a jak je nejjednodušší toto nastavit

Děkuji.
P.J.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

P.J.:

Na konci března jsem instaloval nový server a stáhl jsem tehdy poslední dostupnou kombinaci:
- TWS - [bold]Build 936.9p, Feb 11, 2014 1:27:55 PM[/bold]
- NinjaTrader - [bold]7.0.1000.22[/bold]
- Java - [bold]Version 1.7.0_51[/bold]

funguje to normálně včetně IB gateway, nenarazil jsem na žádný problém.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...
×
×
  • Vytvořit...