Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Technické problémy s IB


Eva2

Doporučené příspěvky

Dobrý den,

asi rok používám na backtesty sierru napojenou na data od IB. Vše bylo v pořádku ale od včerejška mi nefunguje propojení (SCH nemůže od IB brát data). Když jsem kontrolovala u TraderWorkstation nastavení API (protože se mi přestalo ukazovat tradiční okno, že je aktivováno API) zjistila jsem, že ikona API v Global Configuration je zobrazena šedě jako nefunkční...nevím proč a hlavně nevím jak v tomto případě opět API zapojit, nemáte s tím někdo zkušenosti? prosím o radu.

Děkuji Daniela

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím dnes ještě jednou,

moc prosím o pomoc s tímto: včera jsem získal přístup na účet u IB.
Jenže:

1) nenačítají se mi do TWS data, pouze tickery - chtěl bych provádět opční obchody.

2) když jsem zkoušel otevřít 1K obchod na Forexu, tak se mi objevila hláška, že nemám dost peněz (50 000 EUR).

Nechápu to a nevím, co mám dělat?
Tušíte někdo, kde by mohl být problém?

Equitu mám 200 000 Kč. V korunách.

Předem díky za pomoc.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 5 týdnů později...

Everest Napsal:
-------------------------------------------------------
> Ahoj
> Potřeboval bych poradit se stahováním dat od IB.
> Už jsem nestahoval data od IB velmi dlouhou dobu.
> Dnes jsem se napojil na svůj účet u IB a pokoušel
> jej propojit se Sierrou. Pro NQ jsem zadal kód:
> NQ-201306-GLOBEX, pro ES: ES-201306-Globex.
> Když jsem tam zadal kód pro NQ a ES, tak mě to
> vyhodí hlášku: IB Error Code:162.
> Jsou tyto kódy pro data NQ, ES správná, nebo ne?
> Díky za pomoc.
>


Zdravím všechny

mám podobnej problém co kolega v sieřře (error 162) u normálních intradenních dat po přerolování kontraktu z TF-201406-NYBOT.scid na TF-201409-NYBOT.scid
Prostě už tři dny prázdná stránka, data se nenačítají, jednou jedinkrát za celý tři dny po zvolení minutových dat se to jednou celé načetlo, když jsem je chtěl předělat na range bars, opět vše "chcíplo" vyhodilo to slavnej error 162 a vod tý doby opět ani ťuk
Zkusil jsem všechno možný reinstallovat, restartovat, dokonce i celej systém jsem kvůli tomu předělal a pořád nic. Kontraktní měsíc je zjevně ve správným formátu (jen nevím jestli jsem ho správně napsal sem ale prostě funguje, jinak by to ty data už jednou nenačetlo)

Nějaký konkrétní nápady co s tím? :S :S

začínám propadat lehkýmu zoufalství....

Předem dík

Honza

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 4 týdny později...

Zdravim vsetkych

pri otvarani uctu prisiel e-mail v ktorom mam potvrdit e-mailovu adresu

Thank you, we have received and reviewed your documentation submission. Please read this e-mail in its entirety in order to address all pending issues and tasks so that the opening of your account is expedited.

1) EMAIL ADDRESS: Please confirm whose email address (meno@gmail.com) has been listed on your account application.

akym sposobom to mam potvrdit?

vdaka



Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

Ahojte,
skusam paper trade v TWS, a stalo sa mi take daco ze som tam mal otvoreni spread HE April 15 vs HE October 14. Piatok tam este ten spread bol normalne v platforme dnes tam neni. Ani v portfolio mi to neukazuje. Zostali mi tam len rozpisane jednotlivo nohy a pozicie 1 a -1. Tz ten spread mam stale realne otvoreny ? Ked sa pozrem to portfolia ten spread tam nevidim, nevidim tam ani P/L. Skusil som cely spread tam hodit do okienka ale ani to mi nepomohlo. Lepsie povedane mam tam position 1. Ale neukazuje mi P/L.

Cize moja otazka znie. Je mozne ze mi takto obchod zmizne aj u ziveho obchodovania ? Ak ano a dohodim si to rucne s5 nebude mi sice ukazovat P/L ale ked uzavriem obchod pripocita/odpocita mi to peniaze z uctu korektne?

vdaka za info

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Pratele, neblbnete si hlavy. IB je jednim z nejvetsich direkt brokers na svete a vypadky dat si moc nedovoluje. Ze jsou data za par supu, nebo jakoby "zadarmo" ne tickova? To se vi. Kdo s tim ma problem, necht voli jineho brokera ( stejne moda zobrazovani ruznych market prof a footu zahy skonci). A nebo data od jineho dodavatele.

A debata nad daty ve virtual demo (paper) verzi IB je uz snad i zbytecna. [ital] [/ital]

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...