Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Technické problémy s IB


Eva2

Doporučené příspěvky

Dobrý den,

chtěl bych poprosit o radu, ale nevím jestli jsem ve správném vláknu. Ale přesto to zkusím:)

Když zadám vstupní příkaz v Sieře "pošle se" do TWS, ale tam jen visí a čeká na potvrzení (Transmit).

Nejde to nějak nastavit, aby když zadám příkaz je hned vyplněn i v TWS?? (bez dalšího potvrzování) a aby byly
odeslány i příkazy PT a SL s OCO vazbami?

Už jsem projel stránky Sierry, IB i tady pár diskuzí, ale zatím bezúspěšně.

Předem děkuji za jakoukoli odpovědi.

Libor

Link to comment
Sdílet pomocí služby

kilousek Napsal:
-------------------------------------------------------
> Zdravím všechny,
>
> prosím o radu. Obchoduji z grafu Sierra Chart s
> propojením s TWS od IB přes API. A když kliknu
> např. na SELL MARKET nebo BUY MARKET v grafu, tak
> to musím ještě potvrdit v TWS tlačítkem TRANSMIT a
> to u podmíněných příkazů na PT a SL také. Neví
> někdo, jak to udělat tak, že po kliknutí v grafu
> automaticky aktivují příkazy v TWS. Moc děkuji za
> radu. Aleš

Dobrý den,

zrovna řeším stejný problém. Podařilo se Vím to nějak vyřešit?

Předem díky

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím všechny, používám TWS, Sierru a Tsim+. Stala se mi nepříjemná věc: zadal jsem příkaz YM, Market, sell. Příkaz se nevyplnil, ale poté ani nešel zrušit. Mám zadaný fixní SL a PT. Domnívaje se, že chyba je v Tsim, tento jsem shodil. Až za čas jsem si všiml, že bliká Trade log. Příkaz se vyplnil ale bez SL a PT !!!! Jako naschvál se trh otočil a šel tvrdě proti. Musel jsem zavolat (po prvé), na záchranné číslo na burzu a požádat o uzavření pozice. Ztráta: 450 USD. Stalo se to někdy někomu ? Co se to tam přihodilo. Krom toho není pravda (jak se na fóru psalo), že pozice je automaticky uzavřena s koncem v cca 15,15. Příkaz tam (dle toho člověka, se kterým jsem to řešil) visí stále.

27064

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý den,

prosím o radu. Chtěla bych přiložit k daňovému přiznání výpis z účtu IB za rok 2013. V Account Managementu jdu na "Reports" - "Activity" - "Statements". Zadám typ statementu default full a období Calender year. Otevře se okno, kde nevím, jaké všechny informace o účtu mám rozbalit. Nevíte prosím?

Děkuji moc za odpověď!!!
Andrea

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...