Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Technické problémy s IB


Eva2

Doporučené příspěvky

JJ mám poslední verzi....

Ejjj...už jsem na to přišel :) po týdnu hledání taková blbost....
Bylo to v té ATMstrategii !!! Měl jsem tam automatické posouvání sl po jednom ticku když trh dojde na určitou hranici (pro případ že nebudu u PC).
No a když jsem to posouvání tam nedal, tak najednou to odeslalo všechno...tedy ... market,pt i sl.
Ale i tak mi to přijde divné z jakého důvodu mi to NT nechce odeslat...to musím ještě zjistit.

V každém případě děkuji za váš drahocený čas. Snad vám to někdy třeba oplatím. A hodně úspěchů v obchodování (tu)

Ahoj.

P.S. Ještě by mě zajímala jedna věc...protože jsem si tímto hledáním docela podělal papír účet tak bych ho potřeboval vynulovat....ale nevím kde šáhnout . Myslím že se to dělá přím z TWS ale už nevím kde..poradíte ?..ušetřilo by mi to hodně času. Děkuji.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Prosím vás, ako v IB nastavím, aby mi graf ukazoval všetky ceny ?

Napr. NQ mi ukazuje len od 8:30 (15:30 nášho času) do 15:00 (22:00 nášho času) a pritom NQ sa oficiálne obchoduje:

MON – FRI: 5:00 p.m. previous day – 4:15 p.m.

Teda skoro 24 hodín denne...

Takže:

1. ako nastaviť na grafe aby mi ukazovalo úplne všetky obchody

2. prečo vlastne IB ukazuje v grafe ceny iba od 8:30 do 15:00 ? Však tento nástroj (NQ) sa [bold]oficiálne[/bold] obchoduje skoro 24 hodín, tak prečo sa IB rozhodlo, že bude zobrazovať ceny iba od 8:30 do 15:30 ? Prečo ?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Chlapi mám všetko tak nastavné ako vravíte, ale stále nič...

Ako vravím, iba na forexovom grafe mi pekne na vertikálnej osi ukazuje last price, ale všade inde mi neukazuje.

Môže to byť tým, že nemám predplatené live dáta ? Ale tento dôvod sa mi veľmi logický nezdá byť, pretože som skúšal už vela platforiem a všade mi na vertikálnej osi ukazovalo last trade aj keď dáta boli v omeškaní...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

pesiak Napsal:
-------------------------------------------------------
> Chlapi mám všetko tak nastavné ako vravíte, ale
> stále nič...
>
> Ako vravím, iba na forexovom grafe mi pekne na
> vertikálnej osi ukazuje last price, ale všade inde
> mi neukazuje.
>
> Môže to byť tým, že nemám predplatené live dáta ?
> Ale tento dôvod sa mi veľmi logický nezdá byť,
> pretože som skúšal už vela platforiem a všade mi
> na vertikálnej osi ukazovalo last trade aj keď
> dáta boli v omeškaní...


Neviete mi tak poradiť, že kde môže byť problém s tým zobrazovaním ceny na osi Y ? Môže to byť tým, že nemám predplatené live dáta ? ...ale to sa mi nezdá

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Mdina,

"A u IB je "paper account" o ne omeškání, ale o datech generovaných počítačem IB .
Jinak nastavení je u chartu pořád stejné - u live, sim, paper. Stačí to malinko testnout, když už nevím ingliš."

Tomuto vážne nerozumiem, čo si tým chcel/a povedať. Môžeš mi to objasniť ?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...