Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Technické problémy s IB


Eva2

Doporučené příspěvky

Jde Vám TWS :
Přehlédl jsem v poště tuto hlášku :

Burzy Intercontinental Exchange (ICE) PŘIHLÁŠENÍ REFRESH


Zjistili jsme problém s nastavením datových ICE trh předplatné, které k nápravě, vyžaduje zablokování předplatné ICE-US-DER a ICE-evropské-DER ke svému účtu Pokud byste chtěli, aby i nadále dostávat v reálném čase data obsažená v ICE-US-DER nebo ICE-European-DER předplatné na ICE standardní měsíční poplatek 85 dolarů každý, prosím, aktualizujte předplatné po přihlášení do Account Management a vyberte Spravovat účet, obchod Konfigurace a poté možnosti nabídky Market dat. Vezměte prosím na vědomí, že vaše stávající předplatné zůstane v platnosti až 30.září 2014 bez ohledu na to, a rozhodnutí obnovit tento předplatné následujících měsících se projeví okamžitě.

Omlouváme se za nepříjemnosti spojené s touto krátké době.


Interactive Brokers Zákaznický servis

Chci se zeptat , jestli platíte také za data každý měsíc 85 dolarů. Já do této doby ne.

Děkuji.
P.J.

[bold] [/bold] [bold] [/bold]

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Netušíte prosím někdo, jak aktivovat data v TWS při simulated tradingu? U Live účtu jsem si data aktivoval a tam fungují. Ale když se naloguju přes demo účet, tak mám jen opožděná data-nefunguje DOM a prakticky se takto nedá obchodovat.
Vůbec netuším, jak to zprovoznit. Očekával jsem, že když si platím data na live, tak je budu mít k dispozici i pod demo sub účtem.
Strašně dík za případnou radu a pokud se to tu už řešilo, tak se omlouvám. Je tady toho fakt moc a vše prolézt nezvládám.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Pavoda Napsal:
-------------------------------------------------------
> 2 Obelix:
> Díky, chtěl jsem začít jásat a radovat se, že to
> jde tak snadno, ale i po zaškrtnutí toho políčka
> je situace stejná-pouze opožděná data Netušíš,
> kde by mohl být ještě zakopaný pes?
pokial si nahlaseny na live a sa nahlasiš aj na sim tak ti real-time data pojdu iba na jednom účte


Link to comment
Sdílet pomocí služby

Hugos

Mě stalo že mi IB odpojily TF od 1.10.2014 stejným emailem jako P.J. výše
" Zjistili jsme problém s nastavením datových ICE trh předplatné, které k nápravě, vyžaduje zablokování předplatné ICE-US-DER a ICE-evropské-DER ke svému účtu ........"

obchodoval jsem live , ale poslední 3 měsíce jsem neobchodoval, do 30.9.2014 jsem platil za TF (Russel) jen 2$
taky by mě zajímalo a psal jsem prosbu výše zda někdo z obchodníků live má stejný problém.
Doposud nikdo nic nenapsal.

Děkuji za info
introus

Link to comment
Sdílet pomocí služby

×
×
  • Vytvořit...