Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Komentáře a tipy k vývoji měnových párů - II.


Sid

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 4,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

SID mozes mi objasnit ako si ty vyberas, respektive, podla coho si vyberas funamenty, ktore ides obchodovat? Co vsetko beres ty do uvahy? Podla coho sa rozhodujes? Sorry ak sa pitam na daco, co sa ta uz pital niekdo a ty si uz odpovedal, ale nenansiel som to tu. Je fakt, ze som to mohol aj prehliadnut. Dik za odpoved. :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Ahoj vsichni! :-)

Trosku jsem ted flakal forum a nemam jeste vse prectene...
Dovedl jsem toho sveho neboheho jedineho lotika Jenika do plusu po 5 dnech!!! .-))), takze mam pod strechou :-)

Nakoupil jsem dnes celkem postupne 9 lotiku EUR/USD na short na 1,2875, coz je prave nyni 49 pipsu na lotu...
Jdu na koncert, tak az se vratim, tak snad horce nezaplacu :-) SL zatim nemam...

Hezky vecer vsem... :-)

Radovan

Link to comment
Sdílet pomocí služby

radovan65

Tímto přístup jsem v live začátcích víc jak zdvojnásobil účet za 14 dní. Pak ale přišla dubnová "krize" kolem dolaru a já jsem si účet téměř zlikvidoval. Ať se dělo co se dělo, tak dolar prostě oslaboval - 1300 pipsů na Cablu. Pak jsem musel kompletně změnit přístup k obchodování, dostudovat spoustu věcí z technické a fundamentální analýzy a začít znova.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

mucha Napsal:
-------------------------------------------------------
> sry za noob otazku :) ale co je to EC;) hod link
> pls


EC po nasom EK teda Ekonomic Calendar ekonomicky kalendar.
Pisu sa tam ake fundamnty sa budu obchodovat. Stranok je na mraky aj cz su ale tie ti sem dat nemozem. Viz. Pravidla fora. Ale dam ti tento Forex Factory skratka>> FF:
www.forexfactory.com/index.php?page=calendar uz tam mas aj nase casove pasmo, tu je to na cely tyzden a da sa ist aj do hystorie. Tie tovarnicky co su tam, znamenaju dolezitost: Cervena dolezite a ocakava sa zmena, Oranzova neocakava sa zmena a Zlta ocakava sa len mensia zmena. Upozornujem ta len na jednu vec, tym tovarnickam nie vzdy su vysledky podla nich, lebo vies>> Forex - ovplivnuju ho rozne veci o ktorych sa tu uz pisalo.
Dobra stranka je aj toto Easy Forex skratka>> EF: www.easy-forex.com/en/Forex.FinancialCalendar.aspx tu si vysledky co viem tak dost rychle, ono je to ako kedy. Vsak si to vyskusas sam a uvidis. :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...