Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Komentáře a tipy k vývoji měnových párů - II.


Sid

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 4,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Cable může jít klidně dolů až k 1,8775, ale to moc nepředpokládám, spíše se pokusí atakovat pivot na 1,8890...chce to jen holt pořádný impuls, včerejší propad téměř 200 bodů bude chtít někdo z Londýna kompenzovat anebo se na to před víkendem vykašle a bude čekat na dav.:-)..uvidíme..
SID

Link to comment
Sdílet pomocí služby

gaba
přečti si seriál o fundamentech na FX - Jak na FX, fundamenty jsem dával do dílů 4.-8., fundamenty a analýza párů jdou ruku v ruce..a o dalších zdrojéích je tady na vlákně toho celá řada, včetně odkazů - chce to studovat a učit se sám analyzovat situaci...jak nám žíkali v Zahrádkách - seučit, seučit, seučit..:-)
SID

Link to comment
Sdílet pomocí služby

gaba
tak to chápu, pokud začínáš musíš mít v hlavě z té přemíry informací pěkný guláš...-)
i když je to vlákno Komentáře a nerad bych porušoval to co sám kážu jen jedna rada:
kup si za pár kaček velký sešit, vyčleň x-listů pro ten který pár a stránky si nalinkuj svisle do kolonek:

den
kurz daného měnového páru na počátku dne

můj tip na vývoj páru (např. daný pár půjde nahoru) a pokud máš někde demo účet, klidně to podpoř nákupem

zdůvodnění proč (napovídá tomu vývoj trhu, fundamentů, na vlákně o tom psal SID, Dzink, Holoubek atp., četla jsem o tom analýzu tam a tam, předpověděl to ten a ten zdroj, burzovní indexy, ropa a zlato jsou na té a té úrovni, někde je válečný konflikt, ukazuje mi to graf, pivoty, mám to v horoskopu, sluníčko pěkně svítí aj.)

kurz měnového páru na konci dne

analýza skutečného stavu podle zdrojů (ano šlo to nahoru proto a proto, ne šlo to dolů proto a proto)

O víkendu si sešit projdi z5 a časem zjistíš, které info jsou důležité a které ne a čemu věnovat v analýze zvýšenou pozornost,- demo účet ti pak napoví jak jsi úspěšná a jak ne..:-)...chce to zkrátka čas...:-)

SID

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...