Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Komentáře a tipy k vývoji měnových párů - II.


Sid

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 4,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Chlapi, jsou to "jen" penize! :-) Kdyz jsem odchazel na koncert, mel jsem na tech 9 lotech celkove neco pres 4.000 USD. Mohl jsem to zavrit a pak otevrit znovu, ale co """kdyby""" to slo jeste vic mym smerem a protnulo mi to limitni cenu? :-)
Nenazranost... ja vim :-).
Uroky me nenastvaly, ty jdou v muj prospech a ze 4.000 to kleslo na 3.000... to preci neni tragedie? :-)
Proste to pujde dolu dal pres den a pokud ne, tak mi margin par pipsiku v protismeru za nulou snad udrzi...

Je fakt, ze 1300 pipsu na lotu je narez! :-) a to lze tezko prezit...

K zitrejsimu dni jsem svuj ucet za 14 dnu = 10 obchodnich dnu, presneji 9 cistych obchodnich dnu zesedminasobil...
Ja vim, kazdy den neni a nebude posviceni, ale jak jsem uz jednou psal... "byl jsem v zite" .-)

A abych nezapomnel... koncert byl uzasny!!! :-)

Radovan

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Radovan65,
Ale proč ne....., pokud člověk zná své možnosti a vychází mu to, tak jedině smekám. Mnohdy bylo zmiňováno, že někteří tradeři riskují až 70% svého účtu. Vyžaduje to ale pravděpodobně veliké zkušenosti a převážně nervy z oceli. Jen tak dál, ať si mám od koho půjčit:o)
Hodně štěstí
Jirka

Link to comment
Sdílet pomocí služby

kofis:

Ja riskoval nechtene i pres 90% sveho uctu, kdyz to slo opacnym smerem, ale to je jen otazka dostatecneho marginu.
Uznavam, ze slovo "dostatecny" je velmi relativni :-))) a ze to nebylo v planu...

Zkusenosti mnoho nemam, jen mi to proste vychazi... a nervy z oceli snad, jak jsem uz psal drive... vim, co znamena rizikovy kapital :-)

Bude asi vhodne a takticke vybrat vklad a hrat si jen s tim, co jsem si nahrabal, coz me nebude bolet, pokud o to prijdu a litovat tez nebudu neb me to hlavne bavi :-)

Radovan

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Radovan,
no to by bylo více než rozumné....Pokud je to na účte je to pořád ve hře. Jestli si dokázal takto svižně zhodnotit účet, proč to nezkusit znovu se stejným základem. Nebudu radit, sám budu příští týden potřebovat poradit:o)
Jsem proti tobě forexové kuře.
Happy Trades

Jirka

Link to comment
Sdílet pomocí služby

kofis:

To si prave nemyslim, ze by bylo vhodne zacinat se stejnym zakladem. To prinasi mnohe nevyhody. Krome nutnosti obchodovat s par loty i riziko, ze pri nepriznivem trendu budu muset hlidat margin a prodavat loty z otevrenych pozic...
Tzn. porad u toho sedet :-). Nechci uz investovat onech 90% hodnoty uctu, ba ani 70%... vidim se tak max. na 50%... coz je sice proti vsem rozumnym pravidlum, nicmene je to pro me prijatelne :-)

Radovan

Link to comment
Sdílet pomocí služby

ICE [SR] Napsal:
-------------------------------------------------------
> radovan65
> Ty mas rad adrenalynove sporty?
> 9 lotov a bez SL a ides na koncert?? OMG.... Ja by
> som pritom sedel a uricte by som mal SL zadany a
> posunul ho pri kazdom pohybe k vytuzenemu zisku.
> Nechces mi byt sponzorom, zislo by sa mi okna
> vymenit na aute tlmice vymenit a podobne. :D :D
> :D :D :D
> You crazy man

ICE:
Na demu si nevydelas ani na elektriku pro PC, natoz na tlumice!
Uvidis, ze nebude treba te sponzorovat :-)

Radovan

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Gison
Tohle je vlákno o Komentářích a tipech k vývoji...příspěvky typu:

"jsem úplný nováček. Tak potřebuji poradit. V 8,00 je něco z Německa. Dám entry na obě strany a uvidím.
Tak jsem zadal entry a nic... Asi je už pozdě. :S
Tak jsem do toho šel ručně .. a nic. Ale po restartu VT tam mám jak otevřenou pozici tak objednávku"

tady asi nepatří. Doporučuji klik na Pravidla diskuze - vlákna nejsou chat !!

Díky za pochopení
SID

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...