Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Komentáře a tipy k vývoji měnových párů - II.


Sid

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 4,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

radovan65
FX není Fortuna nebo W.Hill...:-), v Evropě už to tradeři dávno zabalili, v USA je už to taky zívačka - bude to asi oscilovat někde kolem hranice prvního S - 1,2790 až někde k 1,2820 - dnes už jsem to dávno zabalil...po víkendu znovu do rachoty..:-)
SID

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Kolegovia, plánujem zmerať silu každého dôležitého fundamentu, otázne však je, aký dlhý čas po jeho vyhlásení mám brať do úvahy? Napr. správa Nonfarm Payrolls vyvolá posilnenie dolára o 80pipsov v priebehu 30min, po 1hodine napr. dolár posilní o 130pips. Ďakujem

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Adam
záleží hlavně na tom, kde (na jaký timeframe) ty SL, PT atd. následně umístíš...Sledovat souběžně 1 min. až 60 min. graf je podle mne na FX zbytečná ztráta času, co ti dá když vidíš za hodinu 60 svíček na 1 min. grafu a jednu na 60 min. ? Jen to blbne hlavu....Spíše bych to rozdělil, když už chceš porovnávat více grafů, podle stylu obchodování jedince - 1 a 5 min. pro "skoroscalping", 5 a 10 min. pro krátkodobé, 15 a 30 min. pro střednědobé a 30 a 60 min. pro dlouhodobé pozice...Sledovat šoustavně 5 grafů s tak velkým rozptylem mi příjde vážně zbytečné..ale toť pouze můj názor..:-)
SID

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Side,
Adam nesleduje všechny tyhle timeframe, ale sleduje vývoj po zprávách v těchto minutách. To je, myslím, dobrý nápad, udělat si takovou statistiku po zprávách. Umožňuje to vhodné nastavení TP v budoucnosti. SL bych podle toho ale nenastavoval. SL nastavuji spíše podle možného navýšení spreadu a okamžitě po počátečním pohybu posunuji min. na BE. U platforem s pevným spreadem bych v takových případech nastavoval SL na cca 2-3 násobek spreadu.
Já osobně si dělám záznamy u každého vyhlášení, jaký má potenciál, tzn. kolik pips udělá do prvního většího retracementu, řekněme 30 pips, nehledě na čas, za který se tak stane.
Milan

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Co myslíte, jak se zítra bude chovat libra vůči dolaru? Čekal jsem po čtvrtečním propadu že se zmátoží hned v pátek, alespoň částečně, bohužel ještě více se propadla... Provede Londýn nějakou korekci alespoň na polovinu ztrát nebo se to bude mlít plus minus a impuls přijde až začátkem měsíce a investoři toho využijí? Díky...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...