Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Komentáře a tipy k vývoji měnových párů - II.


Sid

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 4,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

No pokud se začne hýbat opačným směrem tak budu dosti smutný USDJPY je teď tak trochu sázka na kvalitu mého TA.

Už jsem dneska sklidil trochu kritiky a trochu upřímné rady Lisakuse že mít 1/2 accountu v marginu a to při leverage 1:200 je trochu risk...no né trochu ale dost ale jak jsem už někde psal bez SL ani ránu..takže když ztráta tak pěkně řízená...
Po těch zprávách co mají být ve 14:30 se to asi pohne co ?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

marek

jednoznačně budu entrovat cable short, eur/usd short i long a usd/cad short i long, entr na cable long by byl kolem 1,8770-80 a to je 140 pips od dnešního minima, takže si nejsem jist jestli bude cable mít dost prostroru směrem nahoru. A USD/CAD pokud výsledky budou rozdílné tak se můžem dočkat pěkného pohybu, pokud budou shodné tak asi vymetení entrů.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Sám se musíš rozhodnout vždy ...to je jasné ...ale pokud jde o mně vidím to taky na €/$ ten cable nepřesvědčil ani indikátory ani můj ůsudek podívej jakou cestu má už cable dnes za sebou kdežto to euro dneska ještě bude mít v nohách sílu.

Ale teorie teorie ..praxe bude tak za 20 minut ...checht....tak zdar a dobré rychlé vstupy ..

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Sid Napsal:
-------------------------------------------------------
> lisakus
> jj, jsme cable long..:-)
> SID
>

SIDe,
ty jsi divoch! Ja mam na long cable dnes kolem 6.000 USD, bohuzel jsem ale jen bliz nule... chjo!
Mam marginu jen 12.000 a to je na me malo, tak si dam s novymi obchody jeste chvili pokoj :-)
Dal jsem rano short USD/JPY a par lotu vyslo a dva s emi ted vali v minusu... chjo!

Chtelo by o nejaky poradny FUNdament! :-)

r.


Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...