Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Komentáře a tipy k vývoji měnových párů - II.


Sid

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 4,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

... no ale vazne, co se da tady pri tom delat, stoplosari?

Dat vetsi interval? ... tak to na tom budete stejne jako ja... nemam zadny a kdyz se mi to nelibi, tak to utnu = tzv. manualni stop los .-). Otazka pak je jen, jestli s velkym intervalem to neni jako bez stop losu a nebo s nervoznim ukliknutim se mysi, jako se SL .-)?

r.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

radovan65: nic proti ale ja bych nerozebiral co je lepsi, kazdy ma svuj styl ... tobe to vychazi tak se toho drz. Je tu mnoho zacatecniku stejne jako ja, kterym obchodovani se SL zachrani ucet pred vymazani ..... proto bych jen hlasal obchodujte jen se SL ... minimalne to nebude tak rychle vymazani uctu jako bez SL.

Podle me staci napsat script kterej automaticky manupuluje se SL podle predem stanovenych podminek .. trader v takovych okamzicich nestiha vse hlidat, nechme to na masinach. Ale jak jsem rekl kazdy mame svuj styl, ja to jel na cable a eur vsude na BE.

Mira

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Já jsem spokojený. 1. PT 16 p/LOT na 1,2725, short korekci jsem nestihl včas naskočit, long korekci korekce ano na 1,2689 a 1,2709 (á právě mne to vyhodilo na PT 1,20 a 1,25), tak jsem ještě naskočil na 1,2726 (1,2745 PT, nechám to na long přes noc, asiati mi pomohou). Celkem vzato 68 pips/LOT ... jak na té horské dráze. Jen ty informace by se ke mně měli dostat dříve.


R65 - SL - no vidíš?!

Link to comment
Sdílet pomocí služby

pěkně kuci oba směry eur/usd jsem pěkně podojil ale jen s jedním lotem no nevadí nevadí přiště se zadaří ten usdjpy už jsem taky ukončil +5 pips a musel jsem jednou rychle manuálně uhnout se SL i když se to nemá tak mě to zachránilo před výstupem na -profit.

Ten eurusd je mi líto že jste vylítli na tom rozkmitu já čekal short a jak se to začalo zvedat tak jsem místo vypnutí přešel rychle na long vyplatilo se to 14:36 jsem už byl venku s shorta a byl jsem v longu až do teď ...myslím že je to vyšťavené já taky "psychicky" ....už se to bude plácat tak +/-5 pipin takže díky za psychickou podporu a fundament byl dobroučký a bohaťoučký...jsem happy.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...