Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Komentáře a tipy k vývoji měnových párů - II.


Sid

Doporučené příspěvky

radovan65:
na to som čakal celý deň. Ale ťažko povedať. Na Reuters píšu:
"Japonští investoři budou zřejmě i nadále mířit za výnosnějšími cizími měnami a dluhopisy a domácí měna s extrémně nízkou úrokovou prémií je nechá chladnými. Hlavní sazba BOJ v současnosti stojí na 0,25 procenta
Podle analytiků se naskytla příležitost k zavírání krátkých pozic v dolarech, když ze zprávy International Monetary Market vyplynulo, že spekulanti navýšili do minulého úterý kumulativní sázky proti americké měně na 15,1 miliardy dolarů."

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 4,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Zdravím večerní a posléze noční ptáky, myslíte si někdo že řeč paní Yellenové ve 21:35 nějak pohne s USD? Má mluvit o ekonomice a snad i odpovídat na dotazy publika.. ale v tu dobu asi nikdo moc neobchoduje.. I když jak to sleduji, pokud neblafe zrovna (a k "věci") samotný BB, asi se nic moc neděje.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

euforos:
Sústredím sa hlavne na US fundamenty, a vediem si nejakú štatistiku, ktorý fundament ako hýbe trhom. (Je ich len pár do týždňa, teraz presne neviem ktoré, mám to v práci). Takto nemusím pri pc sedieť celý deň, aj keď mi občas ujde nejaký pekný pohyb, výrazne som znížil straty.
Párkrát urobím výnimku a obchodujem niečo iné, (naposledy kanadské data v piatok) kde je veľký rozdiel medzi prognózov a predchádzajúcim výsledkom.
Dnes som ale skoro znova porušil pravidlo a chcel som naskočiť na USD/JPY, pretože sa mi to zdalo dosť vysoko na obrat. Zdanie občas klame.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

radekter Napsal:
-------------------------------------------------------
> hmm, skoro si myslím, že jen by mohl oslabovat
> celou noc, nebo myslíte, že to japonci v noci
> otočí? myslím, že k tomu nemají důvod.
>
> Radekter

IMHO si myslim, ze si Japoncici jenika vzdy pohyckaji... nevedu si zadnou statistiku, ale da se rici, ze pokazde jen pres noc pritvrdil, pokud byl blizko nejake nizke hranicni hodnoty... a tak doufam, ze i dnes .-)

r.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

jano
kdybys měl třeba nutkavou potřebu to trochu rozvést pinkni mi mail na euforos@seznam.cz třeba jak zadáváš entry. děláš sidovské double entry? jak daleko od ceny je dáš? spousta otázek:)
dík
myslim totiž, že z TA už toho o moc víc nevymáčknu (nic lepšího než mám teď nevymyslim-to by musel přijít nějakej převratnej indikátor, nebo nápad), rád bych udělal to, co bych asi měl-spojit FA s TA
jo, jesi mi to třeba řikat nechceš, nebo tak, tak se nestyď a klidně mě pošli někam;)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Návštěvník
Téma je uzavřené.

×
×
  • Vytvořit...