Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

minimální příjem pro založení účtu


Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 50
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

To:swen

No swene kdybych měl roční příjem aspoň 500k tak si budu docela slušně žít , já jsem rád když dám dohromady 250K , ale nestěžuji si jsou lidé kteří mají tak 120 K a jsou v pohodě dokonce můj kamarád dělá v Ostravě za 7000 měsíčně a je v takové pohodě že druhého tak šťastného člověka bych snad už ve svém životě nenašel .Jo hold někdo má a někdo ne .

Nemyslím to ve zlém , jen jsem chtěl říct že 500K ročně není tak špatný příjem .
DAN

Link to comment
Sdílet pomocí služby

DeLucky,
ja jsem vlastni hlouposti uviznul v krysim zavode. Proste jsem investoval do pasiv misto do aktiv - platim velke castky za auto a dum. Uvedomil jsem si to asi pred rokem po precteni Kiosakiho "Bohaty tata, chudy tata".
Jinak musim s Vami souhlasit. Za 500 k/rok se da velmi dobre zit - kdyz ma z toho platit jen bezne vydaje. A to je muj cil. Uz nikdy nepripustit abych se dostal do situace v ktere nyni jsem. Pokud totiz mesicne nevydelam 40k tak jdu do minusu. Vydelam li jeden mesic 20 K, musim dalsi 60k. Ze bych z toho mel dobre spani to se rici neda - probdele noci jsou spise pravidlo nez vyjimka.....
Na druhou stranu je to motivace jako hrom ;-)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Swene, pokud tě to uklidní, tak jsem myslel, že ten tvůj příspěvek jsem psal já. Jen jsem s těma "K" ještě znatelně výš. Dál bych to jen opisoval.
Motivace je to opravdu velká, ale někdy mě to dost silně svazuje ruce. A deprese který mám z pár ztrát v komoditách, jsou toho odrazem. Není to zrovna ideální stav ;)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravim vsechny,

ja si otviram ucet u Global Futures, konkretne u RCG. GHCO podle nekterych neni tak dobra a nenabizi GSTrader. Taky jsem byl prekvapen pri vyplnovani dotazniku co vse je zajima a muj broker mi rekl, ze pokud vyplnim ze prijem je pod 25.000 usd nebo ze jsen nikdy neobchodoval tak mi ucet proste neotevrou. Ze jim nevysvetli ze u nas ve vychodni Evrope je to slusny prijem. Vse vztahujou na americke pomery, tedy, kdyz napisu ze jsem postak tak mam sanci, protoze se jeste nestalo aby statni zamestnanec byl vyhozen bezduvodne. Nenabadal me lhat, ale jak jiz nekdo napsal, ty clearingove housy se tim kryji. Protoze uz bylo hodne zalob od lidi, ze prodelali penize a neumeli investovat a ze to bance rekli, tak proc jim vlastne otevrela ucet. Jinak jeste jedna poznamka, nevim jak u jinych brokerskych domu, ale u GB je broker zodpovedny 25% ze ztraty, tedy pokud udelam 2000usd on da ze sveho 500 babek.

Jinak si myslim ze velikost platu nema vliv na to, jestli budu nebo nebudu obchodovat. Proste nasetrim, treba i 5 let penize, a pak je vezmu jako investici a uvidm jak to pujde. Ja sem treba student, pracujici, mam tech 500-600K/rok a rozhodl jsem se skoncit s praci a plne se venovat investovani. Pokud to pujde budu rad, pokud ne, tak si praci stejnou najdu rychle zase. Chci to risknout, pak uz budou deti, dum a tam uz nechi spolehat jen jestli mi to pujde nebo ne.

No tak jdu zkouset muj system a procitat tady vsechny vlakna, dlouho jsem tu nebyl. Preji vsem hezky zbytek vikendu.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Pánové bavit se o tom co je "vysoký příjem" či kolik stačí ke spokojenému životu je nekonečná debata :-): někdo je OK při těch zmiň. 7K/M, jiný v presu a depce při 700K/M protože ještě nemá jachtu nebo poslední model Ferarri a už neutáhne splátku hypotéky na 12345m2 podlahové plochy svého standartního domu...
Komodity umí být velice štědré, ale taky velice zrádné pro ty, kdo mají velké oči a vidí v nich rychlé a lehce nabyté velké melouny.
Lituji každého kdo vleze i přes burzu do pasti neustále roztáčených větších a větších peněz za účelem tzv."lepšího života" a to za cenu splátek, kdy ví že měsíčně "musí".
Kdesi byla rada č.1 pro začínající burziány: vraž do toho jen tolik peněz, kolik tě nebude mrzet, když o ně přijdeš.
Být v presu pod tlakem "musila" není pro čistou a klidnou hlavu nutnou pro kšeft nic moc dobrého, myslet na rezervy pro časy kdy se zrovna nevede se doporučuje taky.
Přeji nám všem OK schopnost zachovat si vždy chladnou hlavu na rozhodování "kolik-kam-kdy"!
miciko


Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...

Zdravim vsetkych traderov!

Ja som tu uplne novy a na tuto stranku som sa dostal vdaka Kiyosakiho knihe "Do dochodku mlady a bohaty". Som velmi rad ze som tu nasiel podobne zmyslajucich ludi. Prave som v tej faze na zaciatku (na ktoru asi teraz s usmevom nostalgicky spominate), ked uz stvrty den po robote sedim pri pocitaci (predchadzajuce dni som odchadzal o pol noci) a vstrebavam vsetky info z celeho serveru a myslim na komodity od rana do vecera.

Ale aby som sa vratil trochu k teme. Prave som skoncil s prezeranim pochybneho serveru na slovenskom nete (na poziadanie zaslem adresu), kde sa ma trader Robo v live chate, snazil presvedcit, ze ked nemam dom, tak s komoditami ani nemozem zacat, lebo nim musim u brokera rucit - a potom sa mi snazil predat svoje workshopy o FOREXOVYCH burzach (17.000,- Sk za jeden "level" z 3).

Trosku sa mi to nezda - myslim to rucenie s domom (ta stranka sa mi nezda vobec).

TREBA SKUTOCNE RUCIT NEJAKOU NEHNUTELNOSTOU, AUTOM...?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 1 month later...

Možná mám fakt blbý dotaz, ale proč by se vůbec při tradingu mělo něčím ručit?? Dyť je snad moje věc pokud proflákám třeba 5000 USD a do mńusu mě snad broker jít nenechá, nebo jo? A stejně než bych přišel asi o víc jak 40% účtu tak bych s tím asi na chvilku přestal, a hledal nový systém. Takže nechápu, nač něčím ručit.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Zdravím všechny,

Při otvírání účtu bez ohledu na jeho velikost, je pro brokerské společnosti důležitý jeden fakt a to že vůbec neví jací jsme obchodníci, dále pak které komodity budeme obchodovat a jestli používáme stoploss.Představ me si že máme účet na 4k a začneme obchodovat ropu při prvních pár obchodech chytneme gap a co když někdo obchoduje bez stoplossu!!!! a jsme v ........,k tomu přidejme americké zákony, usuzuji že většina brokeru je v USA, a tam jsou lidé schopni se soudit kvůli šílenostem. V principu si myslím že vůbec nejde o to jestli se něčím ručí,ale spíše o to aby byli krytí brokeři, protože když tedy uděláme pár "skvělých" obchodů na ropě a pak půjdeme k soudu s tím že nás okradli tak, hle vždyť on má dům a příjem 100k $ měsíčně a on nám lhal tady je jeho podpis co všechno nemá a my plnili jen jeho příkazy, ale tak daleko by asi nikdo z nás kdo víme proč komodity děláme nešel, tedy pouze v případě že by nás opravdu okradli a i to se stává.

Z vlastní zkušenosti vím že je broker a broker a pak český broker to byl můj osobní případ když jsem platil cca 80usd za RTv pozižním obchodě, byl jsem hodně naštvaný když jsem zjistil že jsem prodělal skoro čtvrt milionu, ale s postupem času jsem dospěl k závěru, že ani tak nešlo o špatného brokera jako o to že jsem si myslel že mi ty miliony vydělá někdo jiný. Hold za všechno se platí. Všem přeji mnoho zisků málo ztrát Lumír
:) :) :)

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...