Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Doporučené příspěvky

  • 2 týdny později...
  • Odpovědí 234
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

když si rozklikneš tydenni macd tak se bliži k nule ale denni klesa každopadně v ponděli davam stopl loss na cenu 315 uvidime a navic podivej se na graf za posledni 3 tydny nastav si tydenni tak uvidiš že to stoupa zatím teda každopadně stop loss davam na 315 mimochodem byl nakup za 312 takže nějake 400 kč zustane je to malo ale radši malo nžli nic akorat tedkom rovna sleduju počasi no google jak to aktualně vypada kukuřice se pěstuje od velkych jezer až po mexiko

Link to comment
Sdílet pomocí služby

no jak ty řikaš 5 tydnu se radši nekoukat jo nekouket kdybyse to obratilo ale z radosi koukat jak to poroste i když by měl člověk zareagovat opačně ale co si myslím že to začne stoupat tehdy jak novou urodu začnou ve velkem kupovat kupci což značí jak to pujde na export však jsme viděli co to udělalo jak to šlo do egypta několik desitek tisic tun kukuřice a pak ještě někam toto vylezlo o 50 bodu myslím že to byly stare zasoy sklizen kukuřice je na přelomu října a listopadu

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 4 týdny později...

nazdar lidi nedaří se jsem zpátky na 13 tis korunach nejvíc jsem se dostal před měsícem a pul na častku 41 tis takže pojedu od znova ale počkam si až kukuřice znova vyklesa bohužel urodě se daří přemyšlel jsem či neobchodovat kukuřici intradenně ale asi ne vychytat aspon 500 denně by byl problem

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Jsem na tom stejně jako Ty Václave. Taky jsem nevěřil, že to tak padne, i když ohlásili, že úroda je víc než dobrá. Technicky to podle mne vypadalo na dno kolem 312 (prosinec). Po pátku (4.9.) bych si ale na růst v příštích dnech nevsadil ani vindru. Přitom historicky je ta cena tak nízko, že konec toho pádu tu musí být, co nevidět tady. Tak jsem zvědav na úterý. Já spekuluji na obrat a růst. A co ostatní? Prorazí trh 305 a padne ještě níž nebo se dočkáme otočky?

Asi je třeba vytrvat a přijmout "malé" ztráty, výměnou za budoucí velmi významné zisky. ;)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

to cornaři:
nic ve zlém jak vždy, ale vážení ONO nic NEMUSí: ono po čase "musí", otázka či v tom správném vlaku ještě v tubo budu já, když jsem vlastní vinou/chybou přišel o jízdenku nebo mě dokonce vysadil průvodčí páč na novou jízdenku už nemám. uvažovat o intra když se mi sype OverNight budiž, ale intra chce myslím kousek jiný styl než ON. Jet i kuku naplno s malým účtem není dnes na moc klidné spaní...co? (myšleno 41tis na 13tis)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Vše je o správně zvolené strategii a pak už je to celkem jedno. Je fakt že přijít o víc než 40% účtu znamená, že buď je na prd moje strategie nebo ji nejsem schopen dodržet (jo hlava! tam vše začíná a taky mnohdy hodně rychle končí!). Za poslední dny jsem byl asi stejně jako Václav trochu nedisciplinovaný a připsal jsem si v kukuřici místo bezvýznamné nuly dost významné ztráty. Jsem rád, že v tom nejsem sám.;)
Jinak standardně kukuřici obchoduji intradenně. Tzn. na začátku obchodního dne sleduji signály a hledám vhodný okamžik pro vstup. Pak stanovím SL a PT a podle vývoje trhu posouvám SL. Někdy to hodí pár drobných někdy o něco víc. Důležitá je obrana. Minimalizovat ztráty o zisky se postará trh sám. Občas, když vidím na denních grafech možnost nějakého významnějšího cenového obratu, tak udělám jednu drobnou změnu. V okamžiku, kdy vstoupím tím "správným směrem" tak posunu PT pořádně daleko. Pak jen dostat SL na B/E+2 a mohu se těšit. Jo a jde to i s malým účtem. SL dávám tak 8-9 ticků a nemohu si stěžovat.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

No, myslím, že v okamžiku, kdy se k Tobě dostane nějaká fundamentální zpráva, tak je její vliv už dávno zakomponovaný v ceně komodity. Spiš bych své obchody stavěl na pravděpodobnosti a statistice. Dělám ale kukuřici, nevím, u ropy nebo plynu to možná funguje jinak. :S

Link to comment
Sdílet pomocí služby

a to už bylo zajimave aj to že koncem tydne dolar oslaboval takže to mohlo aspon stagnovat a vono to šlo dolu no marne s tím už nic nenadělame ale musime si lidi věřit no ne? a vovovovo tom to je ale je fakt že kapanek to sere ale tohle je život a jede se dál musi to člověk překousnout nesmíme přeci byt poraženi bojujem do posledního dechu že jo lidi?

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...