Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Doporučené příspěvky

To je haluz, co Václave! Včera jsem v 17:47 přikoupil ještě jeden kontrakt za 317. Přišel mi další signál ke koupi. Byl sice slabý a ne vždy bych to bral. Nicméně viděl jsem tam kolem 315 dost silné dno a tak jsem do toho vlezl. Sice jsem ihned nastavil SL na 314,75 a připravil se na otočení pozice, ale nakonec to vydrželo. Ten dnešek byl naprosto mimo můj plán a tak jsem z toho vystoupil v 18:09 za 345. Bylo vidět, že pro tento den trh ztrácí dech. A co Ty? Jak to vidíš? Budeš čekat nebo sbalíš drobné jako já? (tu)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • Odpovědí 234
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

takže dostal jsem zpětně odpověd od fia že ten rust co byl dneska zapřičinila teplota kera se očekava v nejbližší době a to dost pod nulou takže takže rada pro všechny držet se kukuřice jako klíště a nepustit dokud se teplota nezvedne pokud chcete sledovat teplotu tak zde super odkaz zpoždene jen hodinu a pul takže ten odkaz : www.mapsguides.com/w/usa_spojene_staty_predpoved_pocasi_washington_cz.php

Link to comment
Sdílet pomocí služby

OK. Držím Ti palce, aby to vyšlo. Já na ty fundamenty moc nejsem. Prý je jejich vliv již zahrnutý v ceně. Vem si jen ten příspěvek z pátku od zdebrez(a) a ten článek, na který odkazoval a na jeho názor "nic moc pro býky". Co by asi napsal dnes? Přitom moje technická analýza jasně řvala "dolů už to moc nepůjde a jediná cesta vede nahoru". Nyní se cena podle mne dostala úplně mimo rozpětí. Analýzu si udělám až zítra, ale podle mne to ulétlo ve velmi krátké době hodně vysoko a je třeba počítat s korekcí. Uvidíme, když tak se zase chvilku svezu z kopce dolů. :S

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Václave, přežil jsi to? Dneska se to dost drsně svezlo dolů. Byl jsem ve vlaku taky, ale nebylo to čisté. Na první pokus jsem si nakopl špatně SL a trh byl tak rychlý, že než jsem to spočítal a změnil, tak mne to vyhodilo - prostě to, co vidím já v grafu už v US není pravda - šlo o vteřiny. Neváhal jsem a natvrdo naskočil znovu. Pak už jsem se po chvíli čekání jen vezl dolů s ostatními. Pro mne fakt dva super dny.
;)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

No nevím, vytrvale jsem vstupoval do krátké pozice a na PT 323 jsem ze ziskem vystoupil. Bylo to celkem okaté. Pravděpodobnost, že to dnes otočí a půjde nahoru byla podle mne minimální. Snad až na konci obchodního dne to opět vyskočí nahoru. Vypadá to, že těch 323 to už neprorazí. Ale v podstatě to neřeším. Pro dnešek jsem už skončil a zítra se uvidí. Tak se měj a drž se. Právě kolem 323 je možná hranice k otočení pohybu opět směrem nahoru. Pokud to půjde výrazněji pod 323 tak se obávám, že to může padnout dost hluboko. Tím myslím až k 304. No, člověk míní a trh mění. Uvidíme, jdu dělat něco pořádného, než jen pořád honit trhy.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Václave, žiješ ještě? Držíš pozici v trhu? Nebo jsi to už zapíchl? Já jsem dnes na své oblíbené kótě 323 vstoupil do dlouhé pozice a spokojeně vystoupil na úrovni 329. Dnes to byla celkem tutovka. Sice, jak se dívám to vylétlo až na 337, ale raději se držím svého plánu "Nemusím pršet, stačí když kape." Hlavně, že nebyla ztráta. Včera to bylo horší. Dlouho to vypadalo, že to půjde do strany, ale nakonec jsem ve dlouhé pozici na konci dne s výstupem za market v poslední minutě opět něco trhnul. Celkem mi to jde. A co Ty? ;)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Samozřejmě full (ZC). Aktuálně 2 kontrakty. Dnes to vypadalo dobře a tak jsem přitom druhém zhoupnutí přikoupil ještě jeden. Když se to tak nabízelo. Mini jsem taky kdysi zkoumal, ale tam bych asi neuspěl. To by bylo hodně náročné.

To mexil: Podle mne s tím short to byla odvaha. Že jsi si nepočkal až to prorazí. Uznávám bylo to o fous. Ale to je vždycky, když to vyjde(a opačně). Proto jsem také okamžitě poté, co se to odrazilo přikupoval. Taková okatá formace. Měl jsi aspoň otočit. Ztráta by se Ti vrátila a ještě by jsi něco získal. No, není každý den posvícení. ;)

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...