Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 234
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Takže doporučuješ vstupovat do dlouhé pozice a vytrvat? Koukal jsem na to a podle mne to taky vypadá, že by cena mohla dále růst. Pokud trh uzavře nad 339 je tam šance, že to půjde minimálně alespoň někam k 348. Dnes bych, ale viděl jako nejpravděpodobnější, že trh uzavře níž než otevřel. Na úrovni 338 bude asi hodně velký boj a pokud prorazí nebude to nijak významný posun. Samozřejmě je to jen můj pravděpodobnostní odhad a v konečném důsledku si trh stejně dělá co chce. :D

Link to comment
Sdílet pomocí služby

a ropa taky stoupa taže o duvod vic poměrně bych se nedivil ale to se uvidi že dnesta to vystoupa o 30 bodu to tak vidim na 40% ale spiš to vystoupa na 348 duvod poklesu nevidim a jinak v dalším tydnu ma přijit opět ochlazeni jinak zitra maji byt teploty obdobne dnešku takže nejspiš zitra vystoupa až na 465?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Teď přišla korekce. Na otočení to zatím ale nevypadá. Těch 340 je klíčových. Podle mne to protne, ale jak dál nevím. Bude tam asi vysoké volume a může to tím pro dnešek skončit a otočit. To by mne ranilo. Správně bych měl vystoupit na 340,4. Posumul jsem ale PT na Tvých 348. No, uvidíme. ;)

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...