Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

SCMagic a historicka data


Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 239
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

Nevíte prosím někdo, do jakého data jsou tyto historická data poskytována, např. ER2 jdou od 18.6.04, ale do kdy? Když si je např objednám dnes budou tam již včerejší data? Chtěl bych si totiž na nich procházet tu analýzu posledeních 3 dnů, která je zde prezentována od 15.2, myslíte že už to tam bude zahrnuté? Děkuji

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Opat,
ano, když si je objednáš dnes, měl bys tam mít už včerejší data, já to tak měl.
Jinak potvrzuji slova Doggyho ohledně mailové objednávky - psal jsem jim z jednoho mailu, za 4 dny jsem se nedočkal žádné odezvy( ani ve spamu nic nebylo ), když jsem napsal z druhého mailu tak odpověděli už za 2 hodiny...

Link to comment
Sdílet pomocí služby

To: Don Carleone

Díky za info, kdyby to nedorazilo tak to pošlu znova, nebo z jiného mailu či nějak specifikuji předmět správy aby sem ji to nehodilo do spam koše. Ale já si ještě musím nejdřív zařídit účet na paypal, což bude taky očistec. Mám Visa electron, ta není emabasová ale v bance říkali že s ní na internetu platit jde, ale já jim nevěřím, vsadím se že to paypal odmítne, takže to bude ještě běh na dlouhou trať než ty data budu mít....., ale vzhůru do toho ;)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

  • 2 týdny později...

Hezky den,
potreboval bych poradit, zaplatil jsem si 2 sec. data ER2 + YM od ScMagic, ale v SCMagicClient se mi tyto data nezobrazi a nemohu je tak updatovat.
Na jejich strankach v sekci FREQUENTLY ASKED QUESTIONS u otazky 2 tak nemohu provest "Connect to the database and select the symbols you want to update"
V jejich chapter manualu v 6 bode se jim objevi symbols k zaskrtnuti, me se pouze objevi CAD-200706-GLOBEX.
Napsal jsem jim maila:

Hi ScMagic,
I would like to ask you for your advise of downloading ER2 + YM 2 sec backtesting date which I have purchased through you,...
There is only symbols CAD-200706-GLOBEX on my SC magic klient which I can view.
I cannot view any ER2 + YM 2 sec symbols to update.
I can open as well program Intraday 1 - SCMagic 1.8 where I can view symbols ER-200706-GLOBEX.mnd and ym-200706-ecbot.mnd in the window ???
Anyway sorry for bothering you in case fault is on my side and thank you for your help to make clear my connection to dates ER2, YM 2
Greets

Nerozumim jeste tomu, jestli se bod 5) tyka take me, protoze jsem dostal jak password tak username?
5) I have downloaded the historical files. What do I have to do next?
Download SCMagic and contact us by email to get a free test account.

........predesle to tady resil kahiros a alter reagoval CAD mas zadarmo na testovanie, nemozes si pozadovat ine (aspon mne tak povedali). Ak si si kupil ER2 a mas po connecte stale CAD tak im napis a mas po probleme. Napsal jsem a porad cekam na odpoved

Jo a jeste jeden dotaz, nejak mi nedocvaka jak mam pouzit okno Intraday 2 - SCMagic 1.8 ??? v kterem se mi zobrazi ER2-200706-GLOBEX.mnd a
ER2-200706-GLOBEX.mnd ??? Tak nevim , jestli mam pouzit tohle ke stahnuti zaplacenych dat ??? a nebo jsem naprosto silly

a-friend
:S [ital] [/ital]

Link to comment
Sdílet pomocí služby

A-friend,
zkus si znovu stáhnout toho jejich klienta ( přes odkaz který si dostal v mailu ) a ulož si to někam jinam na harddisk než prvně, otevři ho, zadej jméno a heslo které ti poslali v mailu - tenhle postup mi pomohl, když se mi nedařilo napoprvé stáhnout data.
Poté vyber Intraday ( myslím je jedno jaké číslo ) a mělo by to vyhledat ER soubor mnd. To si psal, že už si našel, takže už jen zbývá kliknout a uložit, mělo by to být vše. Soubor má cca. 150 MB.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dostal jsem mail od SCMagic:

It is very very simple
Please download SCMagic 1.8 here (not SCMagicClient)
www.scmagic.org/Download/SCMagic_1.8.zip
under SC directory you can choose the path where to save the data on your disc
normally for SierraChart it is c./program/SierraChart/data
choose one of the 4 intraday servers not the historical one
If you need to change the time, SCMagic use MEZ go to
options => preferences => time shift
Be sure you change the days to display in SierraChart from 45 days to what ever you need.
To change days to display click the chart and press F5
Then press download and the data will be donwloaded into this path you ahve choosen in the start menue
After download go to SierraChart 0> chart => new/open intraday chart and open the data you have downloaded

Vse jsem udelal podle jejich rady a data se mi konecne nahrala do Sierry, ale pri otevreni mi to hlasi tento error a opravdu nevim co stim ?
File error: C:/SierraChart/data/ER2-200706-GLOBEX.mnd. Chart date file not found or read error. 14:33:33 03/28/07
:( poradi nekdo prosim

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...