Jump to content
Co nového? Mé kurzy
Komunita:
Diskuze Sledované příspěvky Žebříčky

SCMagic a historicka data


Doporučené příspěvky

  • Odpovědí 239
  • Vytvořeno
  • Poslední

Nejaktivnější diskutující

Nejaktivnější diskutující

Publikované obrázky

zdravim,

na strankach SCMagicu (v sekci backtest) je, at jim poslu mail k obednavce dat, co jim mam do toho mailu napsat? ... jak mi potom oni poslou data? - zajem mam o ER2

pak dalsi dotaz... jakou verzi sierry masim mit na backtest? podle stranek bych rekl, ze mi bude stacit verze 2


diky! ;)

Link to comment
Sdílet pomocí služby

vsn:

napíšeš jim normálně mail, že chceš ER2 data, třeba 2 sekundový. Oni ti na to odepíšou, že máš nejdřív poslat peníze na určitou mailovou adresu (PayPalem) a pak se ti tuším zpřístupní download z jejich stránek. Jestli je to s tím dowloadem jinak, tak mě prosím ostatní opravte, zatím jsem sám jen ve fázi posílání peněz :)

Michal

Link to comment
Sdílet pomocí služby

No jde mi o to, ze v Bestu je docela mizerne zobrazovani grafu a technicke analyzy jsou tam temer nemozne. Chtela bych si sledovat intradenni pohyby na zivych datech a na to je Sierra myslim nejlepsi (z dostupnych programu), umoznuje i vetsinu analyz. Casem bych presla uplne na intradenni obchodovani, ale zatim nechci kompletne menit brokera, jen papertradovat. Proto mne napadlo ze bych si ziva data do Sierry mohla natahnout primo z Bestu. Ale pokud to nejde, asi budu muset najit jine reseni.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

MerQury Napsal:
-------------------------------------------------------
> vsn:
>
> napíšeš jim normálně mail, že chceš ER2 data,
> třeba 2 sekundový. Oni ti na to odepíšou, že máš
> nejdřív poslat peníze na určitou mailovou adresu
> (PayPalem) a pak se ti tuším zpřístupní download z
> jejich stránek. Jestli je to s tím dowloadem
> jinak, tak mě prosím ostatní opravte, zatím jsem
> sám jen ve fázi posílání peněz :)
>
> Michal


ok diky

proc se tu porad mluvi spis o tech 2sec grafech? Kdyz si nastavim timeframe trebas 3min tak je jedno z jakych dat to prepocitava ne? nebo se mylim?

Link to comment
Sdílet pomocí služby

vsn:

Jasně, ono je to skoro jedno, 1min data v naprostý většině případů stačí, 2sec se hodí v podstatě jen tehdy, když člověk pracuje s hodně malými PT/SL, kdy se může stávat, že během volatilnějších dnů budou obě tyto ceny protnuty během jedné minuty a to pak poznáte jedině na menším TF. Anebo když chcete na menších TF přímo obchodovat.

Michal

Link to comment
Sdílet pomocí služby

2 MerQury:

diky za odpoved ale stejne mi to nejak nejde do hlavy:

pokud chci testovat 3 a 5 minutovy TF tak bude mezi tim rozdil?

driv jsem si hral jentak ze srandy s forexem a tam se cena menila temer porad ale svicky nebo bary se tvorily vdy podle nastaveneho TF je to stejny i u komodit ze cena se mi bude ukazovat vdycky aktualni a ne vdycky za poslednich 3 nebo 5 minut?

pokud uz zacnu backtestovat tak bych nejdradsi tak, aby to bylo co nejbliz live obchodovani


snad me pochopis (pochopite)

a jeste jeden dotaz, na ostatnich forech se vetsinou tyka, ale obcas tu koukam ze tu jeden druhemu vyka ... tak jak? tykat nebo vykat?

diky

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Dobrý den,

mam dotaz ohledně objednání historických dat. Již dvakrát jsem objednávku poslal na e-mail uvedený u samotných historických dat, jednou jsem jim psal na jiný e-mail, a stále jsem nedostal žádnou odpověď. Ve spamu odpovědi také nejsou. Četl jsem zde na fóru, že objednání dat bylo v podstatě dílem okamžiku a odpovědi chodí promptně. V mém případě se jedná již o týden, tak si nejsem jist, jestli nedělám někdě chybu, nebo jestli je týden "normální". Kontrolní otázka : Musím být na SCMagic kvůli tomu zaregistrován ? Nic jiného mne už nenapadá.

Díky za případné info
Libor

Link to comment
Sdílet pomocí služby

Rob99:
Problém môže byť taký, že nie ich odpovede sú u teba označené ako spam, ale práve naopak. Tvoje požiadavky sa nedostanú vôbec do SCMagic-u.
Keď tam píšeš, rob to v rámci možnosti nie z freemail-u ale z nejakého "normálneho" mailu. Dosť veľa freemailov býva totiž na blackliste.
Ja osobne som si dáta objednával včera poobede. Prvú odpoveď som dostal cca za hodinu od odoslania mojeho mailu a za ďalšiu hodinu som dostal inštrukcie na download dát.
Zaregistrovať sa netreba.

Link to comment
Sdílet pomocí služby

duroslav:
Rozumím, to by mohlo být ono. Můžu to zkusit odeslat přes jiný e-mail, ale nebude pak problém v tom, že na paypalu mám e-mail úplně jiný ? No snad to budou párovat podle nějakého jejich variabilního symbolu, tak by jim to nemuselo vadit. Vyzkouším a dám vědět.

Díky
Libor

Link to comment
Sdílet pomocí služby


×
×
  • Vytvořit...